-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rekreacija

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-08-23 RT studente

Knyga sudaro 3 dalys-rekreacija; zmogus ir aplinka;rekreacijos paslaugu marketingo tyrimai.Knyga pradedanciam studentui.


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 8.7 SoldOut

Knygos "Rekreacija" aprašymas

Monografijoje pateikiamas žmogaus ir rekreacijos aplinkos sąveikos modelis. Leidinys skiriamas rekreacijos veiklos organizavimo, rekreacijos kraštotvarkos, turizmo vadybos, ekonomikos, rinkodaros specialybės studentams bei visų studentų ir dėstytojų bendruomenei, valstybės tarnautojams, mokslininkams, darbdaviams, besidomintiems rekreacija, gyvenimo stiliaus tobulinimu.Kiti taip pat domėjosi


2010-08-23

Knyga sudaro 3 dalys-rekreacija; zmogus ir aplinka;rekreacijos paslaugu marketingo tyrimai.Knyga pradedanciam studentui.

Parašykite atsiliepimą apie "Rekreacija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rekreacija", Elena Vitkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elena Vitkienė su knyga "Rekreacija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rekreacija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Vitkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rekreacija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rekreacija" perkama kartu