⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje

Kaina: 21,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 21.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje" aprašymas

Religijų įvairovė yra kiekvienos šiuolaikinės visuomenės socialinė tikrovė, o religinės mažumos yra jos neatsiejama dalis. Šioje mokslo monografijoje „Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje“ analizuojami religinių mažumų, visuomenės ir valstybės santykiai šiuolaikinėje Lietuvoje pasitelkiant socioistorinę perspektyvą bei taikant sociologinę analizę.

Monografijoje aptariamas religijų įvairovės reiškinys bei jo bruožai, religijos ir valstybės santykiai, religijų persekiojimo bei diskriminacijos dėl religijos problemos, religinių mažumų ir Lietuvos visuomenės santykių raida ir dinamika. Monografija bus naudinga visiems besidomintiems šiuolaikiniais religijų tyrimais - tyrėjams ir studentams, o taip pat religijos politikos formuotojams bei tiems, kurių gyvenimą tiesiogiai liečia šios politikos priemonės.

„Tai įdomus mokslinis darbas, praplečiantis visuomenės žinias apie kitatikius, svarbus religijų įvairovės pažinimui bei religinio pliuralizmo ideologijos sklaidai.“
dr. Regina Laukaitytė, Lietuvos istorijos institutas

„Ši monografija ne tik svariai prisidės prie lietuviškos religijotyrinės terminijos kūrimo ir plėtojimo, bet ir leis visuomenei artimiau susipažinti su Lietuvos religijų padangėje vykstančiais procesais bei galimai susiformuoti kritiniam požiūriui į juos.“
prof. dr. E.Račius, Vytauto Didžiojo universitetas

„Monografijoje M.Ališauskienė atsako į klausimą, kokia yra dabartinėje Lietuvoje religinio pliuralizmo ideologija ir kokie veiksniai buvo svarbūs jai formuojantis. Knygos autorė atkreipia dėmesį į Lietuvos pokomunistinio elito suartėjimą su Lietuvos katalikų bažnyčia ir kokią tai įtaką turėjo religinių mažumų teisių srityje.“
doc. dr. R.Žiliukaitė, Vilniaus universitetas

Dr. Milda Ališauskienė yra Vytauto Didžiojo universiteto sociologijos profesorė ir vyriausioji mokslo darbuotoja.Parašykite atsiliepimą apie "Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Milda Ališauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Milda Ališauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Religinės mažumos, visuomenė ir valstybė šiuolaikinėje Lietuvoje" perkama kartu