0

Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje

Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.40 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje

  • Leidėjas: Pasaulio lietuvių centras
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 114
  • ISBN ar kodas: 9786098167122

2020-12-31 4.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje" aprašymas

Laikantis požiūrio, kad daugelyje Europos visuomenių, tarp jų ir Lietuvoje, stebima religijos kaita, sietina su religijos prigimties ir jos formų reorganizacija į konfigūracijas, suderinamas su modernybe, o ne jos laipsnišku išnykimu (arba sekuliarizacija), šioje mokslo studijoje "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje", remiantis reprezentatyvios apklausos duomenimis, siekiama atsakyti į keletą klausimų:
Kaip reikėtų vadinti Lietuvoje dominuojančias tikėjimų ir jų praktikų sistemas: religingumu ar dvasingumu?
Ar dvasingumą ir religingumą reikėtų aiškinti kaip alternatyvias, besirungiančias tarpusavyje, ar didesne arba mažesnedalimi persidengiančias, o gal būt koegzistuojančias greta tikėjimų sistemas?
Kokius religingumo ir dvasingumo dermės būdus, jų įvairovę stebime (ar stebime) Lietuvoje?

Parašykite atsiliepimą apie "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra

Jolanta Kuznecovienė, Aušra Rutkienė, Milda Ališauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jolanta Kuznecovienė, Aušra Rutkienė, Milda Ališauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje" perkama kartu