⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 4.59 SoldOut

Knygos "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje" aprašymas

Laikantis požiūrio, kad daugelyje Europos visuomenių, tarp jų ir Lietuvoje, stebima religijos kaita, sietina su religijos prigimties ir jos formų reorganizacija į konfigūracijas, suderinamas su modernybe, o ne jos laipsnišku išnykimu (arba sekuliarizacija), šioje mokslo studijoje "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje", remiantis reprezentatyvios apklausos duomenimis, siekiama atsakyti į keletą klausimų:
Kaip reikėtų vadinti Lietuvoje dominuojančias tikėjimų ir jų praktikų sistemas: religingumu ar dvasingumu?
Ar dvasingumą ir religingumą reikėtų aiškinti kaip alternatyvias, besirungiančias tarpusavyje, ar didesne arba mažesnedalimi persidengiančias, o gal būt koegzistuojančias greta tikėjimų sistemas?
Kokius religingumo ir dvasingumo dermės būdus, jų įvairovę stebime (ar stebime) Lietuvoje?Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Aušra Rutkienė, Jolanta Kuznecovienė, Milda Ališauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Rutkienė, Jolanta Kuznecovienė, Milda Ališauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Religingumas ir/ar dvasingumas Lietuvoje" perkama kartu