0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Rembo (serija "Paribio istorijos")

  • Nuolaida knygai -87%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 9.20 € (87%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Rembo (serija "Paribio istorijos")


2021-04-30 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rembo (serija "Paribio istorijos")" aprašymas

Debiutinė suomių rašytojos Nadjos Sumanene knyga „Rembo“ – jautri bręstančio paauglio istorija, kurioje jis kovoja ne tik su savo, bet ir su motinos liga.

Rembo – aštuonias klases baigęs keturiolikmetis vaikinas. Jam diagnozuotas dėmesio sutrikimo sindromas, tačiau tinkamas gydymas leido jį suvaldyti. Dabar Rembo jau nėra pernelyg aktyvus nedėmesingas nenuorama, koks buvo anksčiau, ir gali lankyti mokyklą drauge su bendraamžiais. Tačiau nors vaikinas sėkmingai tvarkosi su savo bėdomis, jo motinai to padaryti nepavyksta. Nuo tada, kai dar negimus Rembo šeimą paliko tėvas, ją kamuoja depresija, ji negali susirasti darbo. Tėvo Rembo ne tik nėra regėjęs, apie jį paauglys apskritai nieko nežino.

Vasaros atostogos nieko gero nežada – iki kol šeima netikėtai nusprendžia vykti į motinos naujojo širdies draugo tėvų vasarnamį. Čia Rembo sutinka žmones, iš kurių jis sulaukia niekada nepatirto rūpesčio ir meilės. Čia Rembo susipažįsta su keturiolikmete šeimininkų anūke Lina. Geriau ją pažinęs Rembo supranta, kad ir tobulai atrodančios šeimos ne visada yra laimingios.

Netikėtai sutikti mylintys žmonės, gautas pasiūlymas vasarą padirbėti žirgyne ir naujoji draugė padeda užgyti Rembo sielos žaizdoms.

Suomių rašytoja puikiai perteikia veikėjų psichologiją. Knygoje netrūksta linksmų ir netikėtų epizodų, o gamtos ir vasarnamio aprašymai – nuo saunos iki mėlynių rinkimo miške - nepaprastai gražūs. Ši knyga verta visų pelnytų apdovanojimų dėl savo nuoseklaus pasakojimo ir jautriai atskleistų žmonių istorijų.

Suomių rašytoja Nadja Sumanen debiutavo 2015 m. ir laimėjo jaunojo autoriaus prizą, įsteigtą Otavos knygų fondo ir Otavos leidybos namų. Vėliau autorė buvo apdovanota Suomijos jaunojo rašytojo premija.
Nadja Sumanen dirba psichoterapeute, todėl jos rašomos istorijos yra įkvėptos profesinės patirties. Ji siekia pakeisti požiūrį į elgesio sutrikimų turinčius visuomenės narius, ragina išgirsti jų istorijas.

„Jaunojo rašytojo apdovanojimas suteikia man laisvę gyventi vien tik iš rašymo. Tačiau dar svarstau, ar tikrai noriu tapti rašytoja „pilnu etatu“. Pirmiausia todėl, kad dabartinis mano darbas yra prasmingas ir vertingas“, – teigia Nadja Sumanen.

Iš suomių kalbos vertė Aida Krilavičienė


  • Autorius: Nadja Sumanen
  • Serija: Paribio istorijos
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168624

Parašykite atsiliepimą apie "Rembo (serija "Paribio istorijos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Rembo (serija "Paribio istorijos"), kurį parašė Nadja Sumanen. Siūlome ne tik išsamų Rembo (serija "Paribio istorijos") aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nadja Sumanen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Rembo (serija "Paribio istorijos"). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Rembo (serija "Paribio istorijos") dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rembo (serija "Paribio istorijos")" perkama kartu