⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų

Kaina: 35,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 35.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų" aprašymas

Garsus Nyderlandų dailininkas Rembrantas van Reinas gimė XVII a. pradžioje – Nyderlandų meno aukso amžiumi vadinamu laiku. Metęs universitetą ir ėmęs mokytis tapybos, jis tapė ir piešė įvairius to meto Amsterdamo gyvenimo vaizdus, kuriuose netrukus išryškėjo jo meistriškai taikoma šviesotamsa, gebėjimas jautriai perteikti spalvas. Rembrantas kūrė ofortus, portretus, autoportretus, peizažus, piešinius ir visa tai darė vienodai gerai, todėl netruko pelnyti pripažinimą meno pasaulyje.

Pirmojoje šio gausiai iliustruoto leidinio „Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų“ dalyje aprašoma Rembranto vaiystė ir jaunystė Nyderlandų mieste Leidene, santykiai su draugais ir šeimos nariais, išsilavinimas. Knygoje apžvelgiamas dailininko gyvenimas nuo gimimo 1606 metais iki mirties 1669-aisiais, gana smulkiai aptariama, kaip brendo įspūdingas jo talentas, formavosi chiaroscuro ir kiti neeiliniai dailininko įgūdžiai. Visa tai gausiai iliustruota jo piešinių, paveikslų ir ofortų reprodukcijomis, kai kuriomis jo sukurtomis Biblijos pasakojimų scenomis, pristatoma nemažai didžiųjų dramatiško siužeto jo drobių, nutapytų įmantriu baroko stiliumi.

Antrojoje dalyje pateikiamas išsamus, iš daugiau kaip 300 reikšmingiausių Rembranto kūrinių reprodukcijų sudarytas albumas. Šalia šių nuostabių kūrinių pateikti išsamūs aprašymai, nurodytos taikytos technikos, nušviečiamas dailininko gyvenimo ir kūrybos kontekstas.

Ši knyga „Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų“ – nepamainoma kiekvienam, norinčiam daugiau sužinoti apie šį intriguojantį dailininką ir mėgautis apžiūrint šimtus garsiausių jo kūrinių vienoje vietoje.

Serijoje apie garsius menininkus taip pat skaitykite „Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų“, „Gogenas. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų“, „Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų“ ir „Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų“.


  • Autorius: Rosalind Ormiston
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 23x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940422
  • Vertėjas: Jurga Grunskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Rosalind Ormiston pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rosalind Ormiston tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rembrantas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų" perkama kartu