0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Remyga

3.7
(6 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -42%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (42%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-09 Inga

Šiauliai supras


2022-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Remyga" aprašymas

Rimantas Kmita lietuvių literatūros pasaulyje vardą įtvirtino savo debiutiniu romanu „Pietinia kronikas“. Knyga ne tik sulaukė daugybės puikių kritikų apžvalgų, bet taip pat buvo išrinkta geriausia metų knyga. Pagaliau skaitytojai sulaukė naujo autoriaus romano „Remyga“, kuris ir vėl nukels į pirmųjų Lietuvos nepriklausomybės metų Šiaulius.

Rimantas Kmita sako, kad nors abi knygos susijusios, visgi „Remyga“ nėra „Pietinia kronikas“ tęsinys. Savo pirmajame romane rašytojas į laukinius devyniasdešimtuosius pažvelgė linksmai. „Remyga“ – tamsesnė ir niūresnė, daugialypė istorija, apnuoginanti daug skaudesnę laikmečio pusę.

Pagrindinis romano veikėjas – Remyga, jaunuolis grįžęs iš Sovietų armijos, tarnavęs Afganistane. Jis pasimetęs gyvenime, ieško savo vietos po saule, įsidarbina milicijoje. Netrukus keičiasi santvarka ir Remygai tenka vilktis policininko uniformą. Pokyčiai vyksta ne tik struktūrose, bet ir jaunuolio viduje. Knygos siužetas per Remygos patirtis parodo tamsius dalykus, tuo metu vykusius įvairiuose šalies kampeliuose.

Rimantas Kmita – šiaulietis. Kaip ir pirmajame romane, taip ir „Remygoje“ veiksmas vyksta autoriaus gimtajame mieste. Tekste daug nuorodų į realius įvykius, žmones ar pastatus. Fikcija maišosi su tikra istorija, veikėjai kovoja su savo vidiniais demonais, chaosu, matomais ir ne tokiais akivaizdžiais priešais bei nežinomybe. Ką atneš rytojus ir kokie mes į jį žengsime?

Laikotarpis, apie kurį kalbama romane, apima 1988-1993 metus. Sovietų sąjungos griūtis, Sąjūdis, pasikeitusios santvarkos, sausio 13-tosios įvykiai – dalykai stipriai palietę ir formavę tuometinius žmones ir būsimą istoriją.

Romaną rašytojas kūrė apie tris metus. Prieš tai jis parašė pjesę „Remyga“, kurią pastatė garsus režisierius Oskaras Koršunovas.

Rimantas Kmita (g. 1977 m.) – literatūros kritikas, poetas, dramaturgas, humanitarinių mokslų daktaras, rašytojas. Autorius kuria įvairaus žanro literatūrą, tačiau būtent debiutinis jo romanas „Pietinia kronikas“ sulaukė nepaprasto populiarumo. Leidykla nuolat kartoja knygos tiražą. Knyga buvo apdovanota Jurgos Ivanauskaitės vardo premija, taip pat „Metų knygos“ apdovanojimuose išrinkta geriausia. „Remyga“ nėra pirmosios knygos tęsinys, tačiau puikiai pildo istoriją ir vaizduoja ne tokią linksmą Šiaulių pusę.

Trumpas aprašymas žada daugiasluoksnį unikalų romaną, kurį, kartu su kitomis autoriaus knygomis, rekomenduojame įsigyti internetu. Pirkti online, dažniausiai, pigiau, o juk ir geros akcijos bei super išpardavimai nuolat vilioja geromis kainomis. Įsigykite skaitytojų atsiliepimuose gerai įvertintas knygas arba skaitykite aprašymus, santraukas, pavartykite ištraukas, įvertinkite puslapių skaičių ir išsirinkite skonį atitinkantį, įdomų skaitinį. 


  • Autorius: Rimantas Kmita
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 287
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665219

2021-10-09

Šiauliai supras

2021-02-25

2021-02-05

Puiki knyga! Autorius labai puikiai perteikia žmones, kurie neišgalėjo skirti lėšų nei savo nei savo vaikų išsilavinimui.

2021-02-05

Puiki knyga! Autorius labai puikiai perteikia žmones, kurie neišgalėjo skirti lėšų nei savo nei savo vaikų išsilavinimui.

2021-01-25

Briedas visišks,lauksim geresnių kūrinių

2021-01-11

Fufelis,o ne knyga.Nepavykes varijants

Parašykite atsiliepimą apie "Remyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Remyga", Rimantas Kmita. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rimantas Kmita su knyga "Remyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Remyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimantas Kmita. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Remyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Remyga" perkama kartu