0

Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 21x29
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789955224655

2020-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys" aprašymas

Šios dviejų dalių pratybos skirtos priešmokyklinio amžiaus vaikams, lankantiems darželį ar norintiems lavintis namuose su tėveliais.


Pirmoje dalyje pateiktos užduotėlės skiriamos rugsėjo – gruodžio mėnesiams, o antroji dalis – nuo sausio iki gegužės. Veikla suskirstyta pagal temas, metų laikus ir mėnesius. Vienos savaitės pratybas sudaro lietuvių kalbos, matematikos ir gamtos pažinimo užduotėlės, kurias sieja ta pati tema.


Ugdomoji medžiaga skatins natūralų vaikų smalsumą, norą pažinti, tyrinėti gyvenimą, gamtą, socialinius reiškinius, visuomenę ir padės suprasti juos supančią aplinką bei susidaryti bendrą pasaulio vaizdą. Atsižvelgiama ir į vaikų psichikos raidą – suvokimo, atminties, mąstymo vystymąsi, stebėjimo, klausymo, lyginimo, klasifikavimo, skaičiavimo, matavimo ir grupavimo įgūdžių formavimąsi.


Knygelėje pateikta ir skaitymo bei rašymo užduotėlių, daug dėmesio skiriama smulkiajai rankų motorikai, piešimo, tapymo ir rašymo įgūdžiams lavinti.

Parašykite atsiliepimą apie "Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys, kurį parašė Pilvi Kula. Siūlome ne tik išsamų Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pilvi Kula. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Rengiuosi į mokyklą, 2 dalis. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys" perkama kartu