0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rentgeno nuotraukų albumas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Rentgeno nuotraukų albumas


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.73 SoldOut
Knygos "Rentgeno nuotraukų albumas" aprašymas
Pirmas poeto rinkinys "Prisukama karalystė" išleistas prieš vienuolika metų. Įsiminęs kritikams ir skaitytojams. Antra lyrikos knyga rodo, kad intensyviai nedemonstruojama kūryba tęsėsi bei patyrė permainų. Keitėsi poeto santykiai su tradicijos formalumais. Rinkinio antraštėje paminėtas rentgenas yra psichologinės ir socialinės skvarbos meninis ženklas, šiai knygai iš tiesų svarbus. Ir grynajai lyrikai, ir eilėraščiams su pasakojimo punktyru.


Parašykite atsiliepimą apie "Rentgeno nuotraukų albumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rentgeno nuotraukų albumas, kurią skaitytojams dovanoja Arnas Ališauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arnas Ališauskas su knyga Rentgeno nuotraukų albumas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rentgeno nuotraukų albumas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arnas Ališauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rentgeno nuotraukų albumas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rentgeno nuotraukų albumas" perkama kartu