BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Retorika. Retoterapija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-24 Aurelia

Aukso vertes knyga. Rekomenduoju visiems perskaityti. Aciu autoriui!


Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 11.29 SoldOut

Knygos "Retorika. Retoterapija" aprašymas

Lektorius, koučingo specialistas, retorikos mokytojas Donaldas Duškinas dalijasi savo metodu knygoje „Retorika. Retoterapija“. Šis metodas padeda ne tik išmokti kalbėti, bet ir kalbant geriau suprasti ar net atrasti tikrąjį save.

Retorika – vienas seniausių žmonijos menų. Tai būdas reikšti mintis įtaigiai, suprantamai, sklandžiai, būdas įtikinti, prireikus – manipuliuoti kitais. Vis dėlto tai tikrai ne visos retorikos galios. Pasak knygos „Retorika. Retoterapija“ autoriaus D. Duškino, labai svarbus retorikos aspektas yra sąmoningas kalbėjimas, kuris labai skiriasi nuo kasdienio kalbėjimo. Retorika ir retoterapija gali padėti žmogui pažinti save ir net pagerinti gyvenimo kokybę.

Retorikos ir retoterapijos metodą D. Duškinas sukūrė remdamasis daugiau nei 20 metų patirtimi. Du dešimtmečius jis dirbo su žmonėmis, rengė mokymus, padėjo jiems tobulėti emociškai, dvasiškai. Dabar jis teigia, kad retorika – tai laisvų žmonių menas, o retoterpija – būdas tą laisvę pasiekti.

Retorikos mokymasis padeda pažinti save, ginti savo nuomonę ir argumentus, atsipalaiduoti ir geriau suprasti savo baimes bei troškimus. Retorika iš esmės skiriasi nuo kasdienio žodžių srauto, kurį vadiname kalbėjimu. Ji išmoko patirti pauzę.

D. Duškinas knygoje „Retorika. Retoterapija“ išskiria pagrindinius savo metodo elementus:

- Įsitikinimai. Jie svarbūs, tačiau negalima leisti jiems riboti savęs. Pakeitus įsitikinimus, pakinta ir realybė, nes į ją žiūrime visai kitu kampu. Taigi bet kokią baimę galima pakeisti stiprybe.
- Kvėpavimas. Valdydamas kvėpavimą, žmogus valdo situaciją. Kaip to išmokti? Autorius yra ir sąmoningo kvėpavimo mokytojas, todėl puikiai išmano ir aprašo technikas, padėsiančias atsipalaiduoti ir atverti savo protą vien teisingu kvėpavimu.
- Kūnas. Jis turi spinduliuoti pasitikėjimą, tuomet jumis tikės kiti žmonės. Kaip atpalaiduoti ir išlaisvinti savo kūną?
- Balsas. Kaip išlaisvinti tikrąjį savo balsą, kuris pasiektų ir paveiktų kitus žmones?
- Algoritmai. Instrukcijos padės parengti įtaigią kalbą.

Donaldas Duškinas – lektorius, gyvenimo pusiausvyros koučingo specialistas (ICU-ICTA sertifikacija). Autorius turi mokymų vedimo patirties šiose srityse: asmeninio tobulėjimo, viešojo kalbėjimo, komandos formavimo, aktyvaus pardavimo, sėkmingų derybų, laiko planavimo, streso valdymo. Jis taip pat yra profesionalus dramos teatro režisierius bei aktorius. Sertifikuotas transformacinės meditacijos mokytojas ir REIKI Meistras Mokytojas.


  • Autorius: Donaldas Duškinas
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025497

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-24

Aukso vertes knyga. Rekomenduoju visiems perskaityti. Aciu autoriui!

Parašykite atsiliepimą apie "Retorika. Retoterapija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Donaldas Duškinas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Retorika. Retoterapija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Retorika. Retoterapija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Retorika. Retoterapija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Retorika. Retoterapija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donaldas Duškinas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Retorika. Retoterapija" perkama kartu