0

Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 4,69 €*
Sutaupote: 1.40 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę

  • Leidėjas: Jungtinės spaudos paslaugos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 110
  • ISBN ar kodas: 9786099515861

2020-10-31 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę" aprašymas

"Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę" - knyga apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę.

Ją autorius parašė išgirdęs laikinosios Lietuvos Vyriausybės kritikų pasisakymus, nes sujaudino laikinosios vyriausybės vadovo, literatūros mokslininko Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio pelenų parvežimas į Lietuvą ir dalies inteligentų protestai, kodėl pelenai laidojami su valstybės ir bažnyčios pagarba. Antisovietinės ir antinacinės rezidencijos dalyvio, politiko ir visuomenės veikėjo, buvusio Lietuvos laikinosios vyriausybės vadovo Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio palaikai amžinam poilsiui atgulė Kaune, Prisikėlimo bažnyčios šventoriuje.


„Pamačiau, kad protestuojantieji pagal tai, ką jie šneka, neturi gero supratimo apie laikinosios Vyriausybės veiklą ir sąlygas, kuriomis ji, nors vieną okupantą keitė kitas, vis dėlto atkūrė lietuvišką, o ne sovietinę krašto administraciją“, – teigia V. Landsbergis.  „Tegul žino apie faktus, kaip ir kada prasidėjo laisvės norinčios Lietuvos pasipriešinimas. Aš ir pavadinimą daviau - „Rezistencijos pradžia“, - sako V. Landsbergis.


Knyga "Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę" - tai dokumentų rinkinys ir profesoriaus mintys apie tai, tuos įvykius.


 "Taip jau atsitiko, kad pagarbos ženklas seniai mirusiam rezistentui Juozui Ambrazevičiui – Brazaičiui sukėlė dalyje Lietuvos inteligentijos protestų ir prieštaravimų bangą. Susidarė įspūdis, kad apie 1941 m. Birželio sukilimą ir Lietuvos Laikinosios Vyriausybės veiklą tiesiog per mažai žinoma, visa matoma tik vienu tuometinės Vokietijos genocidinės politikos kampu. Todėl parengiau dokumentų rinkinį, pridėjęs ir savo požiūrius, ir taip atsirado per 100 puslapių knyga,“ - teigia Vytautas Landsbergis.

Parašykite atsiliepimą apie "Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Vytautas Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Vytautas Landsbergis su knyga Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Vytautas Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę" perkama kartu