0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Režisūros istorija

7,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Režisūros istorija" aprašymas

Šis darbas "Režisūros istorija" daugiausia yra skirtas režisūrai kaip profesinei veiklai teatre ir dinamiškai kitusiam kultūros „fenomenui". Nebus perdėta sakant, kad tokio pobūdžio nuoseklesnių tyrimų lietuvių kultūrologijoje nėra. Todėl rašant šį darbą nebuvo galima vengti pirminiam tyrinėjimui keliamų tikslų: pateikti gana aiškias režisūros raidos gaires - europinės tradicijos teatro kontekste. Imantis teatro metodų pristatymo - tai yra šio darbo centras - tik konspektyviai apžvelgtos tos teatro epochos, kurios šiuolaikiniam teatrui liko kaip ištakos, ir dėmesys proporcingai didėjo realijoms, kurios vis aktualesnės šiems laikams.

Atskleidžiant režisieriaus profesijos teatre specifinę raidą, iš gausybės medžiagos buvo atrinkti teatro ir kultūros faktai, kurie padeda išskirti ir atskirti įvairius sparčiai modernėjusio ir tapusio moderniu teatro modelius. Detaliau aprašoma tai, kas padės suvokti šiandieniam - Lietuvoje net daugiausia suvokiamam kaip režisūriniam - teatrui svarbių reiškinių klasifikaciją, metodologinį jų priskyrimą, leis juos sisteminti tenkinant jau „postmodernios" kultūros reikmes. Kiek tai įmanoma konspektyviame darbe, siekiama individualaus kultūros vertinimo galimybių pabrėžimo, savu pavyzdžiu siekiant inicijuoti šiuolaikiškus teatro tyrimus, ypač jo režisūros aspektu.Parašykite atsiliepimą apie "Režisūros istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie muziką, teatrą, šokį

Gytis Pagedimas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Režisūros istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Režisūros istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Režisūros istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Režisūros istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gytis Pagedimas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Režisūros istorija" perkama kartu