Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ribos. Kada sakyti „taip“, kaip sakyti „ne“, kad patys tvarkytumėte savo gyvenimą

Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 16,09 €*
Sutaupote: 1,60 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-25 Aušra


2022-05-31 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ribos. Kada sakyti „taip“, kaip sakyti „ne“, kad patys tvarkytumėte savo gyvenimą" aprašymas

Jei norite gyventi sveikai ir harmoningai, privalote išsiaiškinti savo ribas. Ribos – tai asmeninės atsakomybės linijos, kurios apibrėžia, kas mes esame ir kas ne. Ribos įtakoja visas gyvenimo sritis: fizinės ribos padeda mums nustatyti, kas ir kokiomis aplinkybėmis gali mus liesti, protinės ribos suteikia mums laisvę turėti savo mintis ir nuomonę, emocinės ribos padeda mums suvaldyti savo emocijas ir atsiriboti nuo žalingų ir manipuliatyvių kitų asmenų emocijų, dvasinės ribos padeda mums atskirti Dievo valią nuo mūsų pačių valios ir atnaujinti pagarbą savo Kūrėjui. Žmonės dažnai taip stengiasi būti mylinčiais ir nesavanaudžiais, kad užmiršta savo pačių ribas ir ribotumą. Susidūrę su ribų stoka savo gyvenime, jie klausia:
Ar galiu nustatyti ribas ir likti mylinčiu žmogumi?
Kokios ribos yra teisingos?
Ar mano ribos negali nuliūdinti arba įskaudinti kitų žmonių?
Kaip atsakyti asmeniui, kuris prašo mano laiko, meilės, energijos ar pinigų?
Kodėl jaučiu kaltę, kai bandau nustatyti ribas?

Dr. Henry Cloud ir Dr. John Townsend knygoje pateikia atsakymus į šiuos ir kitus sunkius klausimus ir parodo, kaip nustatyti sveikas ribas santykiuose su tėvais, sutuoktiniu, vaikais, draugais, bendradarbiais ir net pačiu savimi.

"Fiziniame pasaulyje ribas paprastai žymi tvoros, sienos ar kitokios užtvaros. Dvasiniame pasaulyje užtvaros yra nematomos. Vis dėlto geras apsaugines užtvaras galime sukurti savo žodžiais.
Pagrindinis ribas nustatantis žodis yra „ne“. Juo pasakote kitiems, kad egzistuojate atskirai nuo kitų ir kad valdote pačius save. Biblijoje apstu pamokymų, kaip aiškiai sakyti „taip“ ir „ne“ (Mt 5, 37; Jok 5, 12).
„Ne“ yra prieštaravimo žodis. Biblija mus moko prieštarauti žmonėms, kuriuos mylime, jiems sakant: „Ne, šis poelgis blogas. Aš prie jo neprisidėsiu.“ Žodis „ne“ taip pat svarbus nustatant prievartos ribas. Daugelyje Šv. Rašto vietų raginama sakyti „ne“ kitų nuodėmingam elgesiui su mumis (Mt 18, 15-20).
Biblija taip pat įspėja, kad neduotume kitiems „gailėdami ar tarsi verčiami“ (2 Kor 9, 7). Prastas ribas nusistačiusiems žmonėms sunku ištarti „ne“ kontrolei, spaudimui, reikalavimams, o kartais ir tikriems kitų poreikiams. Jie bijosi, kad jei kam nors pasakys „ne“, sugadins su tuo asmeniu santykius, taigi jie pasyviai sutinka, nors viduje priešinasi. Kartais koks nors žmogus verčia jus ką nors daryti, o kartais jus verčia jūsų pačių vidinis jausmas, nurodantis, ką „turėtumėte“ daryti. Jei negalite pasakyti „ne“ šiam išoriniam ar vidiniam spaudimui, vadinasi, jūs praradote valdžią savo nuosavybei ir nesimėgaujate „savikontrolės“ vaisiais.
Jūsų žodžiai jūsų nuosavybę apibrėžia ir tada, kai perteikiate kitiems savo jausmus, norus arba nepasitenkinimą. Žmonėms sunku suprasti, ką jūs galvojate, jei nenaudojate žodžių, kurie apibrėžtų jūsų nuosavybę. Dievas tai daro sakydamas: „Man patinka tai ir tai, o to ir ano aš nekenčiu.“ Arba „Aš darysiu tą ir aną, o to ir ano - ne.“ Jūsų žodžiai perteikia žmonėms jūsų nuostatą ir leidžia jiems pajusti „kraštus“, kurie padeda jus atpažinti. „Man nepatinka, kai tu ant manęs šauki!“ - perduoda žmonėms aiškią žinią, kaip jūs žvelgiate į tarpusavio santykius, ir supažindina juos su jūsų „kiemo“ taisyklėmis."


Iš anglų k. vertė Kęstutis Choromanskis


  • Autorius: Henry Cloud, John Townsend
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099512488

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-25

Parašykite atsiliepimą apie "Ribos. Kada sakyti „taip“, kaip sakyti „ne“, kad patys tvarkytumėte savo gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendravimo meno, kūno kalbos knygos

Henry Cloud, John Townsend pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ribos. Kada sakyti „taip“, kaip sakyti „ne“, kad patys tvarkytumėte savo gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ribos. Kada sakyti „taip“, kaip sakyti „ne“, kad patys tvarkytumėte savo gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ribos. Kada sakyti „taip“, kaip sakyti „ne“, kad patys tvarkytumėte savo gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ribos. Kada sakyti „taip“, kaip sakyti „ne“, kad patys tvarkytumėte savo gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Henry Cloud, John Townsend tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ribos. Kada sakyti „taip“, kaip sakyti „ne“, kad patys tvarkytumėte savo gyvenimą" perkama kartu