0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ribos santuokoje

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 2.20 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ribos santuokoje" aprašymas

Du gyvenimai tampa vienu: tai yra santuokos idealas. Bet galbūt jau pastebėjote, kad lengviau yra pasakyti, nei padaryti.

Štai kodėl ribos – būdai, kuriais apsaugome savo ir partnerio individualumą, laisvę ir vientisumo pojūtį, yra tokios svarbios. Ir todėl principai, aprašyti knygoje „Ribos santuokoje. Kaip veiksmingai spręsti konfliktus ir apsaugoti meilę“, yra esminiai, jei norite, kad jūsų santuoka klestėtų.

Dr. Henry Cloud ir dr. John Townsend, konsultantai ir bestselerio „Ribos santuokoje. Kaip veiksmingai spręsti konfliktus ir apsaugoti meilę“ autoriai paaiškins:
kodėl ribos yra gyvybiškai būtinos, kad santuoka klestėtų;
kaip vertybės suformuoja santuokos struktūrą ir pamatus;
kaip apsaugoti santuoką nuo įsibrovėlių, ar tai būtų kiti žmonės ar asmeniniai stabai;
kodėl kiekvienas partneris turėtų nustatyti asmenines ribas ir kaip tai padaryti;
kaip elgtis su sutuoktiniu, kuris supranta ir gerbia ribas, ir su tuo, kuris nesupranta.

Knyga „„Ribos santuokoje. Kaip veiksmingai spręsti konfliktus ir apsaugoti meilę““ padės suprasti, iš kur kyla konfiktai, nuoskaudos ar net išdavystės jūsų santuokoje ir iš jų išaugti, kad pradėtumėte rūpintis, gerbti ir stiprinti vienas kitą ir pasiektumėte artumą, kurio abu ilgitės.

Iš anglų kalbos vertė Jurgis Šečkus


  • Autorius: Henry Cloud, John Townsend
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098153040

Parašykite atsiliepimą apie "Ribos santuokoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Henry Cloud, John Townsend parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ribos santuokoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ribos santuokoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ribos santuokoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ribos santuokoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Henry Cloud, John Townsend tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ribos santuokoje" perkama kartu