0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -70%
Kaina internetu: 3,09 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.90 € (70%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)


2021-07-31 3.09 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)" aprašymas

Knyga "Ridelis ir kalbantieji medžiai" yra serijos "Mondrago" 2-oji knyga.Kalis atranda, kad keistasis Mondrago iš seniūno pilies išneštas daiktas yra knyga. Labai ypatinga knyga. Jos dėka jis sužino, kad kalbantiesiems medžiams gresia pavojus. Kažkas juos kerta!

Ridelis prašo Kalio, kad šis kartu su Mondrago ir savo draugais keliautų į Rūko mišką. Ten jie susipažins su ąžuolu Ąžuoliniu ir jiems bus skirta užduotis surasti šešias sėklas, kurios, jas visas kartu sudėjus, sudygs ir išaugins naujus kalbančiuosius medžius.Pirmoji sėkla slepiasi sekvojoje, aukščiausiame grafystės medyje, stūksančiame ant pavojingos Vilkų kalvos, saugomos išbadėjusių laukinių vilkų gaujos.

Kaip draugams pavyks ją pasiekti?Vertė Eglė Vaivadaitė-Kaidi


  • Autorius: Ana Galan
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 126
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955063131

Parašykite atsiliepimą apie "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Ana Galan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ana Galan su knyga Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ana Galan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)" perkama kartu