0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -70%
Kaina internetu: 3,09 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.90 € (70%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 3.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)" aprašymas

Knyga "Ridelis ir kalbantieji medžiai" yra serijos "Mondrago" 2-oji knyga.Kalis atranda, kad keistasis Mondrago iš seniūno pilies išneštas daiktas yra knyga. Labai ypatinga knyga. Jos dėka jis sužino, kad kalbantiesiems medžiams gresia pavojus. Kažkas juos kerta!

Ridelis prašo Kalio, kad šis kartu su Mondrago ir savo draugais keliautų į Rūko mišką. Ten jie susipažins su ąžuolu Ąžuoliniu ir jiems bus skirta užduotis surasti šešias sėklas, kurios, jas visas kartu sudėjus, sudygs ir išaugins naujus kalbančiuosius medžius.Pirmoji sėkla slepiasi sekvojoje, aukščiausiame grafystės medyje, stūksančiame ant pavojingos Vilkų kalvos, saugomos išbadėjusių laukinių vilkų gaujos.

Kaip draugams pavyks ją pasiekti?Vertė Eglė Vaivadaitė-Kaidi


  • Autorius: Ana Galan
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 126
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955063131

Parašykite atsiliepimą apie "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)", kurį parašė Ana Galan. Siūlome ne tik išsamų "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ana Galan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ridelis ir kalbantieji medžiai (serija "Mondrago", 2-oji knyga)" perkama kartu