0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Riestainis pelei. Dainelės vaikams

  • Nuolaida knygai -82%
Kaina internetu: 0,49 €
Kaina knygyne: 2,69 €*
Sutaupote: 2.20 € (82%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Riestainis pelei. Dainelės vaikams


2021-08-31 0.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Riestainis pelei. Dainelės vaikams" aprašymas

Šiame leidinyje "Riestainis pelei" publikuojamos nuotaikingos, žaismingos ir gražios dainelės skirtos 3–10 metų vaikams.Kūrinėlių melodika ir ritmika atitinka šio amžiaus vaikų dainavimo galimybes. Dainelių tematika yra įvairi, jas lengvai galima pritaikyti įvairiausioms progoms. Kūrinėlių muzikos kalba nėra sudėtinga: elementari harmonija bei melodika pabrėžia tamprų ryšį su poetiniu tekstu, išryškina optimistinį požiūrį į pasaulį bei vaiką supančią aplinką.

Šiame rinkinyje "Riestainis pelei" kiekvienas muzikos pedagogas gali rasti įvairius charakterius ir personažus atskleidžiančių dainelių, kūrybiškai jas interpretuoti ir pritaikyti savo darbe. Gabesni vaikai, pažįstantys natas klaviatūroje, gali išmokti melodijas pagroti pianinu.


"Riestainis pelei" - tai antroji muzikos mokytojos Vilmos Švabauskienės ir vaikų poetės pedagogės Zenės Sadauskaitės dainų knygelė.

Turinys

Turinys


1. Žemuogėlės ryto saujoj / 4

2. Riestainis pelei / 6

3. Spalvoti balionai / 7

4. Daina bitei / 8

5. Laša laša / 10

6. Katinėlio burtai / 12

7. Šventinis pyragas / 14

8. Žirgas žirgelis / 16

9. Svajoklis lokys / 18

10. Kalėdų seneli, / 20

11. Debesėliai / 22

12. Lapė, laputė / 23

13. Maži angeliukai / 24

14. Keliauti gera / 26


Parašykite atsiliepimą apie "Riestainis pelei. Dainelės vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dainų knygelės su natomis 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Riestainis pelei. Dainelės vaikams, kurį parašė Vilma Švabauskienė, Zenė Sadauskaitė. Siūlome ne tik išsamų Riestainis pelei. Dainelės vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vilma Švabauskienė, Zenė Sadauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Riestainis pelei. Dainelės vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Riestainis pelei. Dainelės vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Riestainis pelei. Dainelės vaikams" perkama kartu