0

Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė"

Kaina internetu: 1,59 €
Kaina knygyne: 1,89 €*
Sutaupote: 0.30 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė"

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789986341043

2020-09-30 1.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė"" aprašymas

"Riestaūsio sūnus" - tai populiaraus tarpukario Lietuvos vaikų ir jaunimo rašytojo Stepo Zobarsko (1911-1984) pasaka mažiesiems skaitytojams.


Ši pasaka - puiki pamokoma istorija apie išpaikusį zuikį Gražuolį - senojo Riestaūsio sūnų - kuris nenorėjo mokytis. Tik gerokai pavargęs, visų atstumtas ir nesuprastas tinginėlis Gražuolis suprato, kad posakis "kas skaito, rašo - duonos neprašo" yra tikra teisybė.


Lietuvoje pasaka 'Riestaūsio sūnus" leidžiama pirmą kartą.

Parašykite atsiliepimą apie "Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė", kurį parašė Stepas Zobarskas. Siūlome ne tik išsamų Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stepas Zobarskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Riestaūsio sūnus. Serija "Vaikų knygelė"" perkama kartu