-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiesiems

Kaina internetu: 12,19 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2,20 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 12.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiesiems" aprašymas

Riešutėnai – ypatingas miško miestelis. Čia noksta skaniausi pasaulyje riešutai. Miestelio paukščiai ir žvėreliai draugiškai kartu gyvena, linksminasi, mokosi, kartais kivirčijasi, bet svarbiausia – stengiasi įveikti savo baimes. Štai kodėl jie vadinami drąsuoliais. Knygelės pasakojimuose vaikai gali atpažinti ir save. Jei kas nors jus gąsdina – tamsa, aukštis, ugnis, gydytojai ar mokykla, šios knygos veikėjai papasakos, kaip nugalėti baimę. Perskaitę pasakaitę nepamirškite apsilankyti Pelėdos patarimų kertelėje, nes ten gausu stebuklingų receptų ir gerų patarimų vaikams, tėvams ir visiems, kam trūksta gramo ar kilogramo drąsos siekti savo svajonių.


  • Autorius: Kateryna Jehoruškina
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831652
  • Vertėjas: Donata Rinkevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: ukrainiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiesiems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiesiems", kurį pristato Kateryna Jehoruškina. Siūlome ne tik išsamų "Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiesiems" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kateryna Jehoruškina. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiesiems". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiesiems" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiesiems" perkama kartu