0

Riešutmedžio rūmai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Riešutmedžio rūmai

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 995573406X

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Tai buvo pabaiga. Bet sykiu ir vieno gyvenimo pradžia. Kažkodėl taip atrodo. Vaikas gimsta, o jo laukiantieji, nors džiaugiasi ir yra laimingi, pajunta,kad kažkas baigėsi. O toliau, bent jau jie taip mano, nieko nebėra. Tačiau tai anaiptol nėra liūdnas pajautimas, jame negludi baime. Bent jau Augustas jos nepajautė. Ir senelis. Ir Rafas. Ir Kata. Bet kažkuriam iš jų, — dabar sunku pasakyti kuriam, nes jų sielos susipynė iš džiaugsmo, o mintys pamiršo, kuri kuriam priklauso, - dingtelėjo, jog numirti būtų lengva ir mirtis ateitų be baimės, jei būtų mirštama ant tos pačios lovos ir tą pačią. minutę kai į pasaulį ateina vaikas. Tokios mintys, kaip ir sapnai, greitai užmirštamos. Išnyksta ir jausmas, su kuriuo jos kilo, žmogus jų gal net ir varžosi. Arba pagalvoja, kad kažkas kažkam tiesiog sumelavo.


Knyga "Riešutmedžio rūmai" - tai pasakojimas apie šeimos istoriją buvusios Jugoslavijos įvykių verpetuose. Jis prasideda Reginos Delaveles mirtimi, jos anūkų ir dukros gyvenimu ir baigiasi jos gimimu, taigi įvykių seka rutuliojama į praeitį.

Riešutmedžio rūmai - dar negimusiai Reginai padirbdintas žaislas - namai su amžiams laiminga lėlių šeima. Deja, tai laimei gyvenime neteko išsipildyti.


Iš kroatų kalbos vertė Laima Masytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu