TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Riešutmedžio rūmai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 1.59 SoldOut

Knygos "Riešutmedžio rūmai" aprašymas

Tai buvo pabaiga. Bet sykiu ir vieno gyvenimo pradžia. Kažkodėl taip atrodo. Vaikas gimsta, o jo laukiantieji, nors džiaugiasi ir yra laimingi, pajunta,kad kažkas baigėsi. O toliau, bent jau jie taip mano, nieko nebėra. Tačiau tai anaiptol nėra liūdnas pajautimas, jame negludi baime. Bent jau Augustas jos nepajautė. Ir senelis. Ir Rafas. Ir Kata. Bet kažkuriam iš jų, — dabar sunku pasakyti kuriam, nes jų sielos susipynė iš džiaugsmo, o mintys pamiršo, kuri kuriam priklauso, - dingtelėjo, jog numirti būtų lengva ir mirtis ateitų be baimės, jei būtų mirštama ant tos pačios lovos ir tą pačią. minutę kai į pasaulį ateina vaikas. Tokios mintys, kaip ir sapnai, greitai užmirštamos. Išnyksta ir jausmas, su kuriuo jos kilo, žmogus jų gal net ir varžosi. Arba pagalvoja, kad kažkas kažkam tiesiog sumelavo.


Knyga "Riešutmedžio rūmai" - tai pasakojimas apie šeimos istoriją buvusios Jugoslavijos įvykių verpetuose. Jis prasideda Reginos Delaveles mirtimi, jos anūkų ir dukros gyvenimu ir baigiasi jos gimimu, taigi įvykių seka rutuliojama į praeitį.

Riešutmedžio rūmai - dar negimusiai Reginai padirbdintas žaislas - namai su amžiams laiminga lėlių šeima. Deja, tai laimei gyvenime neteko išsipildyti.


Iš kroatų kalbos vertė Laima Masytė


  • Autorius: Miljenko Jergovič
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 995573406X

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Riešutmedžio rūmai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Riešutmedžio rūmai", Miljenko Jergovič. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Miljenko Jergovič su knyga "Riešutmedžio rūmai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Riešutmedžio rūmai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Miljenko Jergovič. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Riešutmedžio rūmai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Riešutmedžio rūmai" perkama kartu