0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Rigelio akys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (16%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-06 Raimonda

Lėta, užvaldanti, įvelianti, supančiojanti.... iki pabaigos. SUPER

Rigelio akys


2021-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rigelio akys" aprašymas

„Rigelio akys“ – nepaprastos moters istorija, besivystanti pokario Norvegijos fone. Rašytojo Roy Jacobsen romanas yra knygų „Neregimieji“ ir „Balta jūra“ tęsinys.

„Neregimieji“ supažindino skaitytojus su nuošalia Bariojų sala ir jos gyventojais. „Balta jūra“ – iš salos kilusios Ingridos istorija. „Rigelio akys“ tęsia pasakojimą apie tragedija pažymėtą šios moters likimą.

Ilgas karas baigėsi ir Ingrida palieka salą. Ji keliauja ieškoti savo dukros tėvo. Rusų kareivis Aleksandras, išgyvenęs „Rigelio“ laivo katastrofą ir atsidūręs Ingridos glėbyje, dingo bandęs kirsti kalnus ir bėgti į Švediją. Ingrida seks jo pėdomis. Šiandien tamsios jos vaiko akys – vienintelis įrodymas, kad Aleksandras egzistavo.

Keliaudama per šalį, kuri vis dar laižosi karo žaizdas, Ingrida susitiks su kolaborantais, partizanais, pabėgėliais, dezertyrais, vergais ir nusidėjėliais. Kiekvieną kartą ieškodama nakvynės Ingrida klausia apie rusą, kurio akys tokios pat, kaip jos dukros. Tolesnę kryptį nurodo gauti atsakymai. Ir dar nesibaigus kelionei, ji bus priversta savęs paklausti, ar gerai pažįsta vyrą, kurį bando surasti.

Roy Jacobsen knyga „Rigelio akys“ – unikalus kelio romanas, kupinas ilgesio ir vilties. Tai subtilus ir jaudinantis dvidešimto amžiaus pirmos pusės Norvegijos epas. Lėtas siužetas, turtinga proza ir ypač stiprūs veikėjų charakteriai šį kūrinį daro išskirtiniu.

Kiekvienas trilogijos romanas turi savo unikalią atmosferą ir atspirties tašką. „Neregimieji“ – istorija apie šeimą, praeitį ir artumą. „Baltoji jūra“ – apie didžiulę vienatvę ir kito žmogaus ilgesį. „Rigelio akys“ – nepaliaujamas bandymas išsilaisvinti iš Bariojų salos pančių, tik Ingrida žino, kad pabėgimo nėra, o grįžimas neišvengiamas.

Roy Jacobsen – pirmasis norvegas, kurio knyga buvo įtraukta į prestižinės „Man Booker International“ premijos trumpąjį sąrašą.

Roy Jacobsen – norvegų rašytojas. Pirmąją savo knygą jis išleido 1982-ais metais. Autorius parašė daugiau nei dešimt romanų, keletą trumposios prozos žanro kūrinių, taip pat knygą vaikams. Įvairiomis premijomis apdovanotuose kūriniuose rašytojas analizuoja žmonių santykius, nevengia gilių psichologinių pjūvių.

Domina lėta literatūra? Trumpas aprašymas žada, kad romanas kaip tik toks, tad rekomenduojame jį įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir kitas trilogijos dalis. Kviečiame pasidomėti įvairiais skaitiniais. Visos knygos turi savo santrauką, kurioje skaitytojai ras ištraukų, aprašymą, puslapių skaičių ir kitą reikalingą informaciją. Daug knygų per akcijas ir išpardavimus įsigysite pigiau. Pasidomėkite atsiliepimais ir apžvalgomis ir papildykite lentynas gerais skaitiniais!


 • Pavadinimas originalo kalba: Rigels øyne
 • Autorius: Roy Jacobsen
 • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 248
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094802263
 • Vertėjas: Nora Strikauskaitė
 • Iš kokios kalbos versta: norvegų

2021-05-06

Lėta, užvaldanti, įvelianti, supančiojanti.... iki pabaigos. SUPER

2021-04-23

Knyga apie kelią. Ingrida ieško savo ruso „vyro“. Ji mėtoma ir vėtoma tarp žmonių, kuriais vargu ar gali pasitikėti, kurie dažniausiai skaudiną ją. Kelionė pamažu atveria Ingridos akis ir priverčia suprasti tiek jos pačios likimą, tiek Norvegijos pokario žaizdas, baimes, gėdą. Visa tai įgauna graikų tragedijos formą. Jacobseną laikau vienu geriausių šiuolaikinių rašytojų. Tad ir autoriaus knygą galiu drąsiai rekomenduoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Rigelio akys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rigelio akys, kurią skaitytojams dovanoja Roy Jacobsen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Roy Jacobsen su knyga Rigelio akys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rigelio akys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Roy Jacobsen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rigelio akys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rigelio akys" perkama kartu