0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rimas Tuminas: teatras, tikresnis už gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "Rimas Tuminas: teatras, tikresnis už gyvenimą" aprašymas

Režisieriaus Rimo Tumino, kaip tikro romantiko, teatras gimsta žaidime ir iš žaidimo. Žaisti jis kviečia ir mus, žiūrovus. Ši knyga – tai bandymas atskleisti žaidžiančio Rimo Tumino teatro paslaptį, malonumą ir prasmę.

"Aš tikiu, kad esu gimęs ne šiaip sau, o iš meilės, manau, kad aktorius – taip pat. Idealas man – laisvas žmogus teatre, scenoje. Noriu, kad žiūrovas, užuot pasakęs "aš mačiau gerą spektaklį", pasakytų – "aš mačiau laisvus žmones".
Rimas Tuminas

Knygos autorė Ramunė Balevičiūtė yra teatrologė, humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja. Apie dešimtmetį dirbo Vilniaus mažajame teatre literatūrinės dalies vedėja.

  • Autorius: Ramunė Balevičiūtė
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 20x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440946

Parašykite atsiliepimą apie "Rimas Tuminas: teatras, tikresnis už gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Rimas Tuminas: teatras, tikresnis už gyvenimą", kurią skaitytojams dovanoja Ramunė Balevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ramunė Balevičiūtė su knyga "Rimas Tuminas: teatras, tikresnis už gyvenimą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rimas Tuminas: teatras, tikresnis už gyvenimą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramunė Balevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rimas Tuminas: teatras, tikresnis už gyvenimą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rimas Tuminas: teatras, tikresnis už gyvenimą" perkama kartu