⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais

Kaina: 15,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais" aprašymas

Tikri prekiautojai. Tikri rezultatai. Realios situacijos. Reali prekyba.

"Gana sunku sukurti metodą, kuris veiktų. Tada reikia patirties suvokti, ką tas metodas tau sako. Bet pats sunkiausias darbas - paversti analizę pinigais. Jei netikite - pabandykite. Knygos herojai visa tai turi - metodą, tikėjimą ir valią ryžtingai veikti, nepaisant pagundų ir spaudimo. Ši knyga vaizdingai perteikia jų metodus ir atskleidžia juos pačius."
Robert R. Prechter, „Elioto bangų teorija" redaktorius

Knygoje "Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais" - 17 interviu su garsiausiais pasaulio prekiautojais.

Kaip kai kurie sėkmingiausi pasaulio prekiautojai per metus - o kartais ir gerokai greičiau - sukaupia milijonus dolerių?
Gal jie pasiekė kokį nors neišmatuojamos išminties lygį, o gal jiems paprasčiausiai labai sekasi? Kokia paslaptis jiems leidžia pa-siekti YPAČ gerų rezultatų?

Autorius pristato prekiautojus tokiu būdu, kuris leidžia suprasti ne tik jų metodus, bet ir tai, kaip jie mąsto. Skirtinga prieiga, taikoma skirtingose rinkose... prekybos taisyklės, kurių jie šventai laikosi... specifinis metodo ir nusiteikimo junginys... patarimai kitiems prekiautojams... Sužinokite, kas svarbu, iš jų pačių.

Kaip jiems pavyko:
- 30 000 dolerių sąskaitą paversti į 80 milijonų!
- 21 metus išlaikyti 30 % vidutinę metinę grąžą!
- Valdyti fondus, kurie penkerius metus iš eilės fiksuoja triženklę grąžą!
- Per 16 metų klientams uždirbti neįtikėtiną 250 000 % grąžą!

"Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais" - tai viena iš garsiausių kada nors parašytų knygų apie aktyvią prekybą vertybiniais popieriais.

Iš anglų kalbos vertė Liudvikas Gadeikis


  • Autorius: Jack D. Schwager
  • Leidėjas: Leidybos studija
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098013399

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Jack D. Schwager pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jack D. Schwager tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rinkos burtininkai. Interviu su pasaulio TOP prekiautojais" perkama kartu