0

Riteriai. Spalvink

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Riteriai. Spalvink

  • Leidėjas: Pegasas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 22x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955520092

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Riteriai. Spalvink" aprašymas

Spalvinimo knyga su Egmonto Bžesko iliustracijomis.


"Būdamas 6 - 8 metų labai domėjausi arkliais ir riteriais. Rinkau atvirutes, skulptūrėles, varčiau įvairiausias knygas ir atradęs bandžiau juos nupiešti. Tai buvo tikrai nelengva!

Arklių nupiešiau mažiausiai pusšimtį: tai kojos išeidavo per trumpos, tai liemuo per ilgas. Pradžioje jie buvo keisti, netikroviški, bet labai spalvingi.

Susikaupė didžiulė kolekcija mano vaikystės piešinių. Dabar nusprendžiau juos parodyti berniukams, kuriems nesvetima riteriška romantika.Siuos riterius nupiešiau kai man buvo 10 -12 metų."


Autorius Egmontas Bžeskas


Nuspalvintus paveikslėlius iškirpk ir įrėmink. Jie papuoš tavo namų kampelį ir suteiks riteriškos romantikos įspūdį.

Parašykite atsiliepimą apie "Riteriai. Spalvink"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Riteriai. Spalvink, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Riteriai. Spalvink aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Riteriai. Spalvink. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Riteriai. Spalvink dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Riteriai. Spalvink" perkama kartu