0

Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 19,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090142936

2021-01-31 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai" aprašymas

„New York Times“ bestselerio „Juodoji gulbė“ autoriaus Nassim Nicholas Taleb knyga „Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai“ meta iššūkį daugeliui mūsų įsisenėjusių įsitikinimų apie riziką ir atlygį, politiką ir religiją, finansus ir asmeninę atsakomybę.

Savo labiausiai provokuojančioje knygoje vienas žymiausių šių laikų mąstytojų iš naujo apibrėžia, ką reiškia suprasti pasaulį, pasiekti profesinės sėkmės ir prisidėti prie sąžiningos ir teisingos visuomenės, informacijos sraute aptikti nesąmones ir įkvėpti kitus. Pavyzdžiuose kalbėdamas apie senovės mąstytojus ir šių laikų lyderius Nassim Nicholas Taleb parodo, kad noras prisiimti asmeninę riziką yra esminis didvyrių, šventųjų ir klestinčių žmonių bruožas.

Autorius teigia, kad jo knygoje „Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai“ rašomi dalykai nėra akivaizdūs. Nes jis pats tiesiog nemėgsta žinomo kelio ir vertina staigmenas. Todėl jo tekstas vingiuotas ir kupinas nuotykių.

Rašytojas knygoje narsto įvairias sritis. Siekiantiems socialinio teisingumo jis siūlo sutelkti dėmesį į simetriją ir rizikos padalijimą. Juk negalite uždirbti pelno, o riziką perkelti kitiems. Autorius dalijasi mintimis, kad etikos taisyklės nėra universalios, pasaulį valdo mažumos, o jūs galite būti intelektualas, bet vis tiek idiotas. Pasak jo, mūsų visuomenė išugdė privilegijuotą intelektualų ir vis dėl to idiotų klasę. Šie žmonės monopolizuoja valdžios pozicijas ir paprastai priima sprendimus nedėdami jokių pastangų įvertinti šių sprendimų pasekmes. Jie nerizikuoja savo kailiu.

Knygoje „Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai“ dominuoja keturios temos. Pirmoji apima žinių neapibrėžtumą ir patikimumą. Pasaulyje daug šūdmalystės ir būtina ją identifikuoti. Dar viena tema liečia simetriją žmonių santykiuose. Taip pat autorius akcentuoja informacijos dalijimosi sudarant sandorius svarbą bei racionalumą gyvenime. Rašytojas ragina saugotis sudėtingų sprendimų, jei negalite įvertinti pasekmių, juk paprasti svarmenys raumenis užauginti gali ne blogiau nei įmantrūs įrenginiai.

Nassim Nicholas Taleb autoriaus pasirinktas stilius provokuoja. Jis nevengia aršiai pabadyti pirštu į visuomenės trūkumus, drąsiai beria druskos ant žaizdų, naudoja gerus pavyzdžius, o skaitytojų dėmesį išlaiko trumpais skyriais. Rizikuokite savo kailiu ir tikrai sulauksite trokštamos sėkmės!

Nassim Nicholas Taleb (g. 1960) – libaniečių kilmės JAV mokslininkas, matematikas, eseistas, šių laikų filosofas, rizikos analitikas, buvęs vertybinių popierių pardavėjas. Jis studijavo Paryžiaus ir Pensilvanijos universitetuose.

2017-tais metais jo knygą „Juodoji gulbė“ leidinys „The Sunday Times“ apibūdino, kaip vieną iš dvylikos įtakingiausių leidinių nuo Antrojo pasaulinio karo laikų.

2009-tais metais leidinys „Forbes“ įtraukė autorių į įtakingiausių vadybos gurų sąrašą, o „Bloomberg“ 2011-tais metais Nassim Nicholas Taleb įvardino vienu įtakingiausių žmonių pasaulio finansų srityje.

Autorius buvo net kelių universitetų profesorius, tarp jų dirbo ir Niujorko universiteto Tandoro inžinerijos mokykloje. Nassim Nicholas Taleb taip pat dirbo vyriausiuoju akademinio žurnalo „Rizikos ir sprendimų analizė“ redaktoriumi, parašė daugybę mokslinių straipsnių. Autoriaus knygos jau išverstos į kelias dešimtis kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Andrius Navickas, Dominyka Marija Navickaitė

Ieškote kitokio požiūrio į pasaulį? Rekomenduojame knygą „Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai“ įsigyti internetu ir pasiginčyti su autoriumi. Turime ir kitų žanrų knygų visiems skoniams. Vienus sudomins vaizdingi aprašymai, intriguojantys siužetai bei veikėjai, kitus – albumai ar moksliniai leidiniai. Kiekvieno leidinio santrauka, kurioje patalpinome aprašymus, ištraukas, puslapių skaičių ir kitą informaciją, padės įvertinti būsimą pirkinį. Taip pat siūlome patikrinti apžvalgas ir atsiliepimus. Ieškote gerų kainų? Išpardavimų ir akcijų metu tikrai apsipirksite pigiau!

Parašykite atsiliepimą apie "Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Nassim Nicholas Taleb parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nassim Nicholas Taleb tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Rizikuoti savo kailiu: kasdienio gyvenimo pasirinkimai" perkama kartu