0

Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai)

4.0
(2 įvertinimai)
3,95 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2008-06-02 meri

is tikruju labai sauni knyga. dziaugiuosi, jog ji yra itraukta i privalomu knygu per mokslo metus sarasa.

Informacija

Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9986-060-72-6

2020-11-30 3.95 InStock
Į krepšelį
Knygos "Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai)" aprašymas

Šiame "Mokinio skaitinių" leidinyje pateikiamas sutrumpintas Šviečiamojo amžiaus rašytojo Danielio Defo romano "Robinzonas Kruzas" variantas...

2008-08-31

man pasirodė nuobodoka. vis tas pats per ta patį. viskas apie tai kaip jis išgyvena. pabaiga iš viso be ryšio. norėjau, jog bent papasakotų apie savo vaikus. o jis tik pasakė: turiu du vaikus. na nežinau, Baltaragio malūno skaityti buvo daug maloniau..

2008-06-02

is tikruju labai sauni knyga. dziaugiuosi, jog ji yra itraukta i privalomu knygu per mokslo metus sarasa.

Parašykite atsiliepimą apie "Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai), kurią skaitytojams dovanoja Danielis Defo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danielis Defo su knyga Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danielis Defo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Robinzonas Kruzas (Mokinio skaitiniai)" perkama kartu