0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 11.00 € (85%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-08 Ramutė

Labai gera knyga


2021-12-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą" aprašymas

Šioje roko grupės Scorpions įkūrėjo Rudolfo Schenkerio knygoje "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą" aprašyta visa grupės istorija – nuo jos atsiradimo prieš keturiasdešimt metų iki šių dienų. Autorius pasakoja apie su grupe nueitą kelią, sutiktus žmones, įdomius epizodus, savo asmenines dramas ir nuotykius. Taip pat jis pataria žmonėms, kaip jie turėtų elgtis, jei nori įgyvendinti savo didžias svajones.

Rudolfas Schenkeris, gimęs 1948 metais, jaunystėje įgijo aukštos įtampos elektriko specialybę. Vis dėlto jis anksti nusprendė gyvenime daryti tik tai, kas jam iš tiesų teikia džiaugsmą. Pavyzdžiui, groti gitara ir įkurti grupę Scorpions, kuri sulaukė didžiausios sėkmės Vokietijos roko istorijoje.

Larsas Amendas, gimęs 1978 metais Gysene, yra muzikos žurnalistas ir kelių populiarių knygų autorius. Jis dirbo Tower Records Londone, MTV ir VIVA televizijose, JETZT žurnale, Berlyno laikraštyje Der Tagesspiegel, taip pat Berlyno bei Heseno radijo ir televizijos stotyse.

"Pabandyk suprasti, kas esi ir kas nesi, tada tave puolančių nesėkmių skaičius pamažu ims mažėti.
Scorpions gyvavimo pradžioje tai dariau nuolatos. Niekas nenorėjo klausytis mūsų muzikos, o spauda draskė mus į skutelius: „Vokiečių roko grupė, dainuojanti angliškai? Koks kvailys gali to klausytis?“
Vokietijoje patirtų nesėkmių virtinė išmokė mus praleisti pro ausis visus kvailus tauškalus ir sutelkti dėmesį tik į muziką. Mes sukūrėme nepaprastą grupės dinamiką ir į sceną kiekvieną kartą lipdavome apimti beprotiškos euforijos. Iš mūsų veržėsi nežabotas gyvenimo džiaugsmas, kuriuo užsikrėtė net ir skeptiškai nusiteikę anglai. Jie tik stebėjosi, kaip čia gali būti, kad tokia kieta roko grupė atsirado Vokietijoje."


Kaip buvo įkurta garsiausia visų laikų Vokietijos roko grupė?
Sunkiu darbu? Per atkaklias kovas? Pamiršus, kas yra poilsis ir malonumai?
Rudolfo Schenkerio gyvenime viso to ieškotume veltui. Jo sėkmės paslaptis yra visai paprasta: daryk tai, kas tau teikia džiaugsmą, ir į savo artimų žmonių ratą įsileisk tik tuos, su kuriais jautiesi gerai. Šioje knygoje jis pirmą kartą prabyla apie savo gyvenimo filosofiją, kuri ir yra jo sėkmės pamatas. Jis taip pat pasakoja apie susitikimus su kitais garsiais žmonėmis, su menininkais ir politikais, apie savo keliones ir gastroles po visą pasaulį.

Knygoje "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą" rasite ir konkrečių patarimų, kaip kurti prasmingą gyvenimą, ir dvasinės išminties, ir geriausių grupės Scorpions istorijų, patirtų per keturias dešimtis gyvavimo metų.


Knygą "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą" Rudolfas Schenkeris skiria visiems, kurie gyvenime nori ne tik svajoti, bet ir tas svajones įgyvendinti.


Iš vokiečių kalbos vertė Živilė Šileikaitė


  • Autorius: Rudolf Schenker, Lars Amend
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050738

2021-08-08

Labai gera knyga

2014-01-03

Rekomenduoju visiems, kurie mėgsta skaityti apie tai, kaip pavyko įgyvendinti svajonę. Tikrai įdomiau negu šiek tiek įkyrėjusiose knygose apie sėkmingus verslus. Be to knyga su Paulo Coelho palaiminimu

Parašykite atsiliepimą apie "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą", kurią skaitytojams dovanoja Rudolf Schenker, Lars Amend. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rudolf Schenker, Lars Amend su knyga "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rudolf Schenker, Lars Amend. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rock your life. Sudrebink savo gyvenimą" perkama kartu