0

Rodžerio Ekroido nužudymas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Rodžerio Ekroido nužudymas

  • Leidėjas: FNS Group
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786099509013

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Rodžerio Ekroido nužudymas" aprašymas
Rodžeris Ekroidas buvo per daug žinantis žmogus. Jis žinojo, kad moteris, kurią mylėjo, nunuodijo savo buvusį vyrą. Jis žinojo, kad kažkas ją šantažavo - ir galiausiai jis sužino, kad ji pati nusižudė, išgėrusi didelę migdomųjų dozę.
Netrukus vakariniu paštu gautas laiškas jam atskleis paslaptingojo šantažuotojo vardą. Bet Ekroidas mirė nebaigęs jo skaityti - dūriu į kaklą savo kabineto krėsle...

Intriguojantis pasakojimas detektyvų mėgėjams.

Parašykite atsiliepimą apie "Rodžerio Ekroido nužudymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rodžerio Ekroido nužudymas, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Rodžerio Ekroido nužudymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rodžerio Ekroido nužudymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rodžerio Ekroido nužudymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rodžerio Ekroido nužudymas" perkama kartu