0

Rojaus žemėje beieškant

  • Nuolaida knygai -59%
2.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 7,21 €*
Sutaupote: 4.22 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-12-07 Lina

Labai ,,silpna" knyga, gailiuosi kad pirkau

Informacija

Rojaus žemėje beieškant

  • Leidėjas: Kriminalistika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15 x 21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 300
  • ISBN ar kodas: 9789955941026

2020-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šioje knygoje "Rojaus žemėje beieškant" – nuotraukomis iliustruoti reportažai iš kelionių po egzotiškas šalis, kurios yra salose. Tai Indijos vandenyno perlais vadinamos šalys – Šri Lanka, Mauricijus ir Maldyvai, taip pat amžinosios vasaros salos Karibuose – Kuba, Jamaika ir Espanjola. Pastarąją dabar labiau įprasta vadinti Haičio sala, o joje įsikūrusios dvi valstybės – Dominikos respublika ir Haičio respublika.

Pateikiami ne tik kelionių įspūdžiai, bet ir daug naudingų patarimų besiruošiantiems aplankyti tas šalis. Knyga turėtų sudominti ir tuos, kurie dažnai keliauja, ir tuos, kurie apie kitus kraštus sužino iš knygų ar interneto.

Įžanga


Prieš važiuodamas į kurią nors šalį visada stengiesi sužinoti apie ją kuo daugiau, kad nereikėtų smarkiai klaidžioti, galų gale, kad žinotum, ką pasiimti, kuo apsirengti. Šiais laikais tai labai paprasta: keli kompiuterio klavišo paspaudimai - ir ekrane skaitai ne tik enciklopedines žinias, bet ir kitų keliautojų įspūdžius. Paprastai pastaroji informacija ir būna vertingiausia.

Atrodytų, kad ir knyga apie keliones nereikalinga, jeigu jau viską galima rasti visažiniame internete. Bet tikrai žinome, jog dar neišmirė ta karta, kuri skaityti mėgsta ne iš mirgančio ekrano, įtempus sprandą, o patogiai įsitaisius fotelyje, ar lovoje prieš miegą į rankas paėmus knygą. Tad šitie įspūdžiai ir skirti tiems, kuriems knyga - lyg balzamas širdžiai.

Į šią knygą "Rojaus žemėje beieškant" sudėti reportažai iš lietuviams dar egzotinių šalių, kurios visos yra salose ir kuriose autorius lankėsi pastaraisiais metais. Čia taip pat rasite ir naudingų patarimų, kaip nuskristi į tas šalis, ką vertėtų pamatyti ir ko vengti. Reportažai gausiai iliustruoti, tad skaitytojai ir patys galės susidaryti vaizdą apie galbūt savo svajonių šalis.

 

 
2019-12-07

Labai ,,silpna" knyga, gailiuosi kad pirkau

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu