0

Romanovų imperatorienė

  • Nemokamas knygos pristatymas
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-11 Eglė

Primtyvūs dialogai, neatspindinti epochos, trafaretinė kalba, negebėjimas pertekti istorinio konteksto ir aplinkos, lėkštas stilius. Po Marinos Stepnovos "Sodo" tiesiog neįmanoma šitos knygos skaityti.

Informacija

Romanovų imperatorienė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 584
  • ISBN ar kodas: 9786090143001

2021-01-31 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Romanovų imperatorienė" aprašymas

Bestselerių autorius C.W. Gortner istoriniame romane „Romanovų imperatorienė“ pasakoja apie moters, kurios sūnus tapo paskutiniuoju carinės Rusijos valdovu, gyvenimą. Tai pasakojimas apie dvarų prabangą, valdžios užkulisius, intrigas, smurtą ir paskutiniąsias Romanovų dinastijos dienas.

Ryškus, autentiškas romanas atgaivina Marijos Fiodorovnos, vienos patraukliausių Rusijos imperijos moterų, liudijusios Romanovų spindesį ir tragišką žlugimą bei kovojusios už savo naująją tėvynę, istoriją.

Devyniolikmetė danų princesė žinojo, kad jai lemta tapti valdovo žmona. Jos sesuo ištekėjo už vyriausiojo britų karalienės Viktorijos sūnaus, o politiniai sandėriai Minę nubloškia į Rusiją, kur ji išteka už Romanovo įpėdinio ir šiam žengus į sostą tampa imperatoriene. Kai šalyje kyla pasipriešinimas caro valdžiai, Minei tenka žengti pavojingu kompromisų keliu, kad išgelbėtų šalį, kurią pamilo.

Po Marijos Fiodorovnos vyro mirties, jų sūnus Nikolajus tampa susiskaldžiusios ir byrančios imperijos valdovu. Pasiryžusi vesti jį prie reformų, kurios atvers Rusijai kelią į šiuolaikinį amžių, Marija susiduria su dievobaimingos, tačiau tvirtos valios Nikolajaus žmonos Aleksandros pasipriešinimu. Nesustabdoma revoliucijos banga siaubia Rusiją ir Marijos laukia pavojingiausi iššūkiai ir nepaprastas širdies skausmas.

Nuo turtingų Sankt Peterburgo rūmų ir intrigomis apipintų aristokratijos salonų iki Pirmojo pasaulinio karo mūšio laukų ir kraujuojančių bolševikų užimtų kaimų, knygos „Romanovų imperatorienė“ siužetas vingiuoja per istorinį peizažą, dovanodamas skaitytojams daugialypius, skaudaus likimo veikėjus ir verčia stebėti sudėtingą moters, bandžiusios išgelbėti šalį, kelionę. Moters, kuri buvo dvasinga, protinga, graži, užsispyrusi, pamaldi žmona ir tvirta patarėja, gebėjusi valdyti net nesėdėdama soste.

Knyga apima 1862-1918 metų laikotarpį. Istorinio romano žanro gerbėjai turėtų nepraleisti šios rašytojo C.W. Gortner knygos, kurią atsiliepimuose skaitytojai lygina su Philippa Gregory kūriniais.

C.W. Gortner – amerikiečių autorius, turintis rašymo magistro laipsnį. Po vienuolikos metų karjeros mados pasaulyje C.W. Gortner nuo 2012 tapo knygų rašytoju ir sulaukė tarptautinės sėkmės. Jo knygos išverstos į daugiau nei 20 kalbų. Populiariausios autoriaus temos – istoriniai romanai apie ypatingų asmenybių gyvenimą.

Iš anglų kalbos vertė Lina Būgienė.

Trumpas aprašymas žada puikų skaitinį istorinių knygų gerbėjams. Kviečiame knygą pirkti online ir nerti į praeito amžiaus pradžios peripetijas. Kodėl knygas verta įsigyti internetu? Pigiau ir saugiau! Geras kainas garantuoja akcijos bei išpardavimai. Informacija, tokia kaip aprašymai, santraukos, puslapių skaičius ar ištraukos, padeda atrasti gerų knygų. Belieka pasidomėti skaitytojų apžvalgomis ir įsigyti įdomių skaitinių. 

2021-01-11

Primtyvūs dialogai, neatspindinti epochos, trafaretinė kalba, negebėjimas pertekti istorinio konteksto ir aplinkos, lėkštas stilius. Po Marinos Stepnovos "Sodo" tiesiog neįmanoma šitos knygos skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Romanovų imperatorienė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Romanovų imperatorienė, kurią skaitytojams dovanoja C.W. Gortner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C.W. Gortner su knyga Romanovų imperatorienė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Romanovų imperatorienė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C.W. Gortner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Romanovų imperatorienė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Romanovų imperatorienė" perkama kartu