0
4.8
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2008-02-10 klausiau

super!

Informacija

Romansero bėgančiam laikui (CD)


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
IV-as albumas iš kolekcijos "Lietuvių aktorių balsai".
Virginijos Kochanskytės aktyvioje kūrybinėje raiškoje jau kurį laiką ypatingas vaidmuo tenka poetiniams "artistavimams". Aktorė nuolat žavi savo gerbėjus puikia tekstų interpretacija, kuriamų poezijos spektaklių scenarijaus ir režisūros intelektualumu, teatrine žaisme, žodžio ir muzikos derme, dėmesiu ir autoriui, ir klausytojui.
Jaunas klasikinės gitaros virtuozas Saulius S. Lipčius, jau žinomas Lietuvoje ir už jos ribų kaip solistas bei Baltijos gitarų kvarteto narys, stulbina nepriekaištinga įvairių epochų kūrinių traktuote, jautrumu, improvizacija, preciziška instrumentinė technika.
Abu šie talentingi menininkai nenumaldomai trokšta vis naujų, dar nepatirtų kūrybinių įspūdžių.
"Romansero bėgančiam laikui" sumanymo unikalumas slypi ypatingoje meditacinėje atmosferoje, kurią klausytojų akivaizdoje tveria aktorė ir muzikas, interpretuodami bendrą idėją atliepiančius klasikinės muzikos ir šiuolaikinės poezijos kūrinius. Svarbi yra ir kiekviena detalė, ir pasirinkta koncertinė erdvė. Dažniausiai ji persmelkta šimtmečių kultūrine patirtimi ir atverianti partnerius itin subtiliam vienas kito girdėjimui, pritarianti dialogo poetinei emocijai bei provokuojanti klausytojus intensyviam išgyvenimui.
Apie ką ši poetinė - muzikinė meditacija?
Apie gyvenimą. Greitai bėgantį laiką. Tamsą ir šviesą. Jų buvimą greta. Tai tauri baladė, mokanti kantrumo, išminties, meilės ... Kviečianti nekovoti su laiku, bet tiesiog jį išgyventi ir mylėti.
Dalinkimės tuo, ką patirsime klausydami skambančių žodžių ir gitaros garsų...
Eugenija Žakienė

Daugiau informacijos apie CD
2008-02-10

super!

2007-03-23

Labaiidomiknyga

2007-03-09

grazus albumas

2007-03-06

puiku! sveikinu! laukiu kitu kolekcijos cd!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu