⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Močiutės receptai

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-14 Aurelia

Puiki knyga! Rekomenduoju ne tik isigyti sia knyga, bet ir gaminti pagal siuos receptus - viskas trumpai, aiskiai, paprastai, greitai, bet labai skaniai! Knyga visiems, nes kiekvienas turime ar turejome mociute - sugrizimas i vaikyste. Viskas nuosirdziai, ranku darbo, su meile ir atvirai. Aciu gerbiamai Mociutei ir Romui!


2022-11-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Močiutės receptai " aprašymas

„Močiutės receptai. Vyriausios Lietuvos tinklaraštininkės virtuvės paslaptys“ - ištobulintų lietuviškų patiekalų biblija kiekvienai šeimai.

Nostalgiška ir šilta knyga! Vieniems ji primins vaikystę, kitiems jaunystę, trečius paskatins pasigaminti ką nors skanaus ir suburti draugėn artimus žmones.

Romas Gaučas – mokytojas, maisto entuziastas, balsas už kameros ir klaviatūros. Biruta Stankevičienė, geriau visiems žinoma Mo vardu, – „Romas and MO“ YouTube kanalo veidas, rankos ir patirtis. Valgyklų šefė, kulinarė, nuostabi mama ir močiutė iš Žemaitijos yra ir vyriausia Lietuvos tinklaraštininkė.

„Močiutė pažįsta mane visą gyvenimą – kažin ar galimas artimesnis ryšys. Apie mūsų stebuklingą draugystę suprasite skaitydami receptus, kuriuos užrašiau ir pagardinau jaukiais juokeliais, patarimais ir prisiminimais. Kai kuriuos skaitytojus šie receptai nukels į vaikystę, kitiems padės atrasti, o gal išmokti gaminti ar patobulinti klasikinius ir retesnius lietuviškus patiekalus.“
Romas Gaučas

Daugybė paprastų tradicinių valgių receptų – kai kuriuos patiekalus tikriausiai jau ragavote, kiti bus visiškai netikėti ir padės atrasti naujus kvapus, skonius bei potyrius.

Prisiminkite arba išmokite gaminti visiems puikiai žinomus valgius: cepelinus, Kijevo kotletus, balandėlius, šaltibarščius, švilpikus, žemaičių blynus ir skruzdėlyną, taip pat atraskite firminius močiutės patiekalus.

Prie kiekvieno recepto rasite komentarą, paslaptį ar patarimą, o nuskenavę QR kodą galėsite pamatyti ir visą gamybos procesą.Kiti taip pat domėjosi


2022-09-14

Puiki knyga! Rekomenduoju ne tik isigyti sia knyga, bet ir gaminti pagal siuos receptus - viskas trumpai, aiskiai, paprastai, greitai, bet labai skaniai! Knyga visiems, nes kiekvienas turime ar turejome mociute - sugrizimas i vaikyste. Viskas nuosirdziai, ranku darbo, su meile ir atvirai. Aciu gerbiamai Mociutei ir Romui!

Parašykite atsiliepimą apie "Močiutės receptai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Biruta Stankevičienė, Romas Gaučas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Močiutės receptai ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Močiutės receptai " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Močiutės receptai " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Močiutės receptai "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Biruta Stankevičienė, Romas Gaučas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Močiutės receptai " perkama kartu