0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje

  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 3.30 € (49%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje


2021-06-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje" aprašymas

Knygoje "Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje" aptariami daiktai su emaliu, aptikti II–V a. pirmos pusės Lietuvos archeologijos paminkluose.
Pateikiama emaliuotų dirbinių chronologija, paplitimas Lietuvoje ir didesnėje Rytų Europos teritorijoje, išskiriami jų gamybos centrai. Emaliuoti daiktai rodo svarų vakarų ir rytų baltų genčių indėlį į romėniškojo laikotarpio europinio Barbaricumo materialinę ir dvasinę kultūrą.Parašykite atsiliepimą apie "Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje, kurią skaitytojams dovanoja Mykolas Michelbertas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mykolas Michelbertas su knyga Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mykolas Michelbertas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Romėniškojo laikotarpio emaliuoti dirbiniai Lietuvoje" perkama kartu