0
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 10,45 €*
Sutaupote: 2.66 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-28 Skaitytojas

Informacija

Romėnų teisė

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 1999
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9986-567-26-2

2020-11-30 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Romėnų teisė" aprašymas

Leidinyje "Romėnų teisė" - pateikiama romėnų teisės raidos analizė, daug dėmesio skiriama klasikinei ir poklasikinei civilinės (privatinės) teisės institutų raidai, jos recepcijai, neapeinant ir kai kurių viešosios teisės institutų.

Skiriama aukštųjų mokyklų teisės specialybės studentams.

2020-08-28

2016-09-07

Knyga labai pagelbėjo ruošiantis egzaminams

Parašykite atsiliepimą apie "Romėnų teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Romėnų teisė, kurią skaitytojams dovanoja Ipolitas Nekrošius, Vytautas Nekrošius, Stasys Vėlyvis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ipolitas Nekrošius, Vytautas Nekrošius, Stasys Vėlyvis su knyga Romėnų teisė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Romėnų teisė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ipolitas Nekrošius, Vytautas Nekrošius, Stasys Vėlyvis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Romėnų teisė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Romėnų teisė" perkama kartu