0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Romos imperija. Kelionė paskui monetą

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-02-15 PatoguPIrkti.lt

Papildėme knygos anotaciją, skaitykite jos pabaigą

Romos imperija. Kelionė paskui monetą


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 11.99 SoldOut
Knygos "Romos imperija. Kelionė paskui monetą" aprašymas
"Šių puslapių tikslas išties yra padėti skaitytojui panirti į tų laikų kasdienį gyvenimą. Ir padovanoti istorijos bei archeologijos mėgėjui tas detales ir tą atmosferą, kuri knygose retai aprašoma, – pavyzdžiui, kvapą minios, susirinkusios stebėti vežimų lenktynių Didžiajame cirke, arba langų pinučių metamus šviesos šokius.:


Kaip romėnai sugebėjo sukurti tokią didelę ir modernią imperiją, suvienyti tokias įvairias tautas skirtingose vietovėse? Kaip veikė Romos imperija, kokie žmonės joje gyveno?

Įsivaizduokime, kad praleidę dieną ir naktį senovės Romoje rytą išvykstame į kelionę per visą imperiją. Tam reikės ne vežimo ar neštuvų, o tik sestercijaus.

Stabtelėsime prie žmonių, per kurių rankas keliauja sestercijus, parodysime jų veidus, jausmus, gyvenimo būdą, papročius, užsuksime į jų namus. Sekdami paskui sestercijų, ir mes keliausime iš prostitutės į imperatoriaus, iš pirklio – į vergo rankas. Beje, sutikti veikėjai, jų vardai ir užsiėmimai – tikri. Pajusime Egipto Aleksandrijos skersgatvių kvapus, išgirsime kaltelių kaukšėjimą Atėnų dirbtuvėse, legionierių ir barbarų mūšių žvangesį prie sienos su Germanija, užuosime po Milaną vaikštinėjančių ponių kvepalus, išgirsime vežimų lenktynių triukšmą Didžiajame cirke. Imperija, išsidriekusi nuo Škotijos iki Kuveito, nuo Portugalijos iki Armėnijos, kupina įdomybių ir paslapčių.

Žingsnis po žingsnio atskleisdami imperijos užkulisius pastebėsime, kad romėnų pasaulis iš tiesų buvo labai panašus į mūsiškį.


Alberto Angela (Alberto Andžela, g. 1962 m.) – italų paleontologas, gamtos tyrinėtojas ir rašytojas. Italijoje jis geriausiai žinomas kaip mokslo populiarinimo laidų vedėjas „Rai Tre“ televizijos kanale. Skaitydami lietuvių kalba išleistą jo knygą „Viena diena senovės Romoje'' („Tyto alba“, 2012 m.) galime iš arti pažvelgti į senovės romėnų kasdienybę. O jos tęsinys – „Romos imperija. Kelionė paskui monetą“ siūlo pažiūrėti, kaip gyveno visa didžiulė valstybė.


Iš italų kalbos vertė Aurelijus Katkevičius

  • Autorius: Alberto Angela
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 557
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986169321

2013-02-15

Papildėme knygos anotaciją, skaitykite jos pabaigą

2013-02-13

Turiu klausimuka.Ar pirma knyga ( Viena diena Senoves Romoje ) Kaip nors labai susijus su sita knyga,nes as iskart uzsisakiau sita neskaites tos kitos.

Parašykite atsiliepimą apie "Romos imperija. Kelionė paskui monetą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Romos imperija. Kelionė paskui monetą, kurią skaitytojams dovanoja Alberto Angela. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alberto Angela su knyga Romos imperija. Kelionė paskui monetą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Romos imperija. Kelionė paskui monetą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alberto Angela. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Romos imperija. Kelionė paskui monetą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Romos imperija. Kelionė paskui monetą" perkama kartu