0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Romos užrašai

  • Nuolaida knygai -89%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 8,60 €*
Sutaupote: 7.61 € (89%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Romos užrašai


2021-06-30 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Romos užrašai" aprašymas

Žymaus lietuvių tautinio atgimimo veikėjo prelato Kazimiero Prapuolenio (1858–1933), įvairiapusė veikla verta išskirtinio dėmesio. Ypatingai svarbus jo veiklos etapas – rezidavimas Romoje 1913–1921 m., kur jis ne tik stebėjo Vatikano visuomeninio gyvenimo įvykius, dažnai ir pats į juos įsitraukdamas, bet visą šį laikotarpį rašė užrašus. Juose atsispindi to meto aktualijos, susitikimai su Vatikano hierarchais ir įvairių tautų politiniais veikėjais, asmeninės pastabos, įžvalgos apie Lietuvos likimą ir Bažnyčios įtaką jos raidai.

Gali būti, kad šie amžininko ir aktyvaus dalyvio užrašai skaitytojui pasirodys kontraversiški, bet gali būti ir taip, kad jie leis pažinti margą aprašomo laikotarpio kasdienybę, objektyviau įvertinti Lietuvos tautinį judėjimą, kuris, žvelgiant iš šių dienų perspektyvos, dažnai apibūdinamas tik dviem spalvomis – juoda ir balta.


Vilniaus universiteto docento R. Misiūno parengta K. Prapuolenio Romoje rašytų užrašų publikacija "Romos užrašai" skirta ne tik mokslininkams, studentams, bet ir visiems, besidomintiems Lietuvos istorija.


  • Autorius: Kazimieras Prapuolenis
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754145

Parašykite atsiliepimą apie "Romos užrašai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Romos užrašai, kurią skaitytojams dovanoja Kazimieras Prapuolenis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazimieras Prapuolenis su knyga Romos užrašai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Romos užrašai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazimieras Prapuolenis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Romos užrašai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Romos užrašai" perkama kartu