Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 6.99 SoldOut

Knygos "Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba" aprašymas

Romualdas Šilinskas – nusipelnęs Lietuvos architektas, suprojektavęs ir pastatęs ne vieną gerai žinomą objektą Lietuvoje. Daugiausia tai rekreacinės paskirties statiniai – gydyklos, sanatorijos, poilsio namai.

Šiame leidinyje "Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba" šalia architektūrinių projektų pirmą kartą platesnei auditorijai pristatoma R. Šilinsko tapyba ir piešiniai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dailės knygos

Evelina Bukauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Evelina Bukauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Romualdas Šilinskas. Architektūra ir tapyba" perkama kartu