0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Roneta 2

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.33 SoldOut

Knygos "Roneta 2" aprašymas

Romanas "Roneta 2" - tai prieš dvidešimt metų išleisto populiaraus romano "Roneta'' tęsinys. Joje autorius vaizduoja, kaip Žemės gyventojai bandė atgaivinti išmirusią planetą ir jiems tai pavyko. Tuo metu Žemę sukrečia baisus kataklizmas. Praskriejančio meteroido sukeltas uraganas sunaikina Žemės civilizaciją. Dabar Ronetos gyventojais tapę žemiečiai ryžtasi atgaivinti Žemę.


Parašykite atsiliepimą apie "Roneta 2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Roneta 2", kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Ažušilis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Ažušilis su knyga "Roneta 2" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Roneta 2" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Ažušilis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Roneta 2" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Roneta 2" perkama kartu