0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 6,79 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 2.10 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-11 Lina

Nuostabi įtraukianti, lengvai skaitoma ir suprantama knygelė, daug labiau patiko už Pepę ilgakojinę. Labai įdomi istorija, vaikai nekantriai laukia kiekvieno vakaro kada skaitysiu

Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai


2021-06-30 6.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai" aprašymas

– Nežinau. Ką nors sugalvosiu. Man tiek nedaug reikia, kad būčiau laimingas.
– Pavyzdžiui?
– Na, žinai... Pavalgyti, atsigerti, truputį pasilinksminti... Daugiau ir neprašau.
– Tu labai šauni beždžionėlė. Bet kas tave maitins?
Pipi šypsodamas nužvelgė jį:
– Gal tu?

Pipi – kitoks beždžioniukas. Ir ne tik todėl, kad jo kailis rožinis. Jį traukia nuotykiai ir linksmybės. O dar jis didžiulis neklaužada, nevengiantis pameluoti ir paerzinti kitus. Tačiau greitai paaiškėja, kad melas ir žodžio nesilaikymas gali baigtis labai liūdnai, o erzinti senų krokodilų nepatartina niekam.

„Rožinio beždžioniuko Pipi nuotykiai“ – vieno žymiausių italų rašytojo Karlo Kolodžio (Carlo Collodi, 1826–1890) kūrinys, parašytas iš karto po garsiųjų „Pinokio nuotykių“. Tai istorija apie beždžioniuką, kuris išsiskiria ne tik kailio spalva, bet ir žmogiškomis savybėmis – polinkiu meluoti, nepaklusti bei krėsti šunybes. Vis dėlto kaip tik per šias savybes Pipi patenka į ne vieną keblią ir pavojingą situaciją, kol galiausiai atranda tikrąją savastį ir ima suprasti duoto žodžio vertę. Ši knyga bus itin vertinga pokalbiams su vaikais – kartu bus galima pasikalbėti apie melo žalą, draugystės bei sąžiningumo svarbą, aptarti išdykėlio beždžioniuko nuotykius ir pasirinkimus – galbūt vaikai jo vietoje elgtųsi visai kitaip?

Istoriją apie beždžioniuką jaukiai ir žaismingai iliustravo lenkų dailininkė Marta Szudyga. Knygos gale pateikiami papildomi klausimai kūrinio aptarimui su vaikais, kurie pravers ne tik pokalbiams šeimoje, bet ir klasėje ar darželio grupėje.

Edukacinė nauda:

Lavinama vaizduotė
Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas
Lavinama empatija
Lavinamas humoro jausmas
Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus
Knygoje vaizdžiai parodoma melo ir žodžio nesilaikymo žala bei draugystės ir šeimos svarba


  • Autorius: Carlo Collodi
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 121
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415760

2021-05-11

Nuostabi įtraukianti, lengvai skaitoma ir suprantama knygelė, daug labiau patiko už Pepę ilgakojinę. Labai įdomi istorija, vaikai nekantriai laukia kiekvieno vakaro kada skaitysiu

Parašykite atsiliepimą apie "Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai, kurį parašė Carlo Collodi. Siūlome ne tik išsamų Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Carlo Collodi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai" perkama kartu