0

Pirkėjų atsiliepimai

Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 1,19 €
Kaina knygyne: 1,69 €*
Sutaupote: 0,50 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 1.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi" aprašymas

Popiežius Pranciškus yra be galo atsidavęs Švenčiausiajai Mergelei ir rožinio maldai. Pasak jo, rožinis suartina mus su Švenčiausiąja Mergele per Prisikėlimo džiaugsmą: visi Dievo pažadai jai buvo išpildyti. Taip pat per viltį, jog ir mūsų maldos bus išgirstos, kai kreipsimės į Viešpatį savo reikalais.
Popiežiaus Pranciškaus žodžių kreipiami mąstykime rožinio slėpinius ir kalbėkime jį vildamiesi, kad Švenčiausioji Mergelė dar giliau mus panardins į savo Sūnaus gyvenimą, mirtį ir prisikėlimą.

Knygelėje "Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi " taip pat rasite kiekvienam slėpiniui skirtus mąstymus ir maldavimus.

Iš anglų kalbos vertė Audrius Musteikis


  • Autorius:
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955293750

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maldos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi" perkama kartu