⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rožių dvaras

Kaina: 8,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rožių dvaras" aprašymas

Kaip atsikelti, kai staiga sugriūva viskas, ką kūrei daugybę metų? Kaip išgyventi, kai sužinai, kad tai, kuo tikėjai, tebuvo muilo burbulai ir oro pilys? Irenos Buivydaitės knygoje „Rožių dvaras“ pasakojama viską praradusios moters drama ir atskleidžiamas visas žmonių santykių spektras.

Hera ir Leonas gyveno pasiturinčiai didžiuliame dvare, o Heros puoselėjamas rožynas buvo tikra dvaro puošmena. Tačiau Heros vyras Leonas netikėtai miršta ir žmona lieka dideliame dvare viena ir prislėgta. Negana to, Hera netrunka išsiaiškinti, kad vyras nuo jos slėpė begalę dalykų. Jų geras aprūpintas gyvenimas jau kurį laiką kabojo ant plauko – verslas bankrutuoja, beveik visas turtas įkeistas bankui.

Herai lieka nedidelė dvaro dalis, o visa kita – išparduodama. Tiek laiko puoselėti, prižiūrimi ir mylėti namai tampa nebemieli. Hera ir toliau prižiūri rožyną, tačiau dirba ten pykdama ir nekęsdama visko aplinkui. Į namą atsikraustę nauji kaimynai kaskart bando susidraugauti su liūdnąja našle, tačiau nesėkmingai. Herai pernelyg sunku priimti draugystę iš tų, kurie dabar gyvena jos su tokia meile kurtuose namus. Tačiau po truputį naujų žmonių gyvenimai įtraukia Herą. Ji ne tik susidomi kitais žmonėmis, bet ir iš naujo susipažįsta su savimi, suvokia, savo ankstesnių nuostatų, vertybių trapumą ir iš naujo įvertina tai, ką turi ir ko neteko.

„Dvi dienas nuo ryto iki vėlyvo vakaro gyvenau „Rožių dvare", kur laikas bėgo daug greičiau. Pamilau jo herojus ir jie visi man tapo labai artimi. Tai labai šiuolaikiška knyga, gyva, tikra, gerai suvarstyta, ištisas Lietuvos gyvenimo ir visuomenės kaleidoskopas!“
Jolita Herlyn, populiarų romanų autorė

Irena Buivydaitė-Kupčinskienė (g. 1954 m.) – rašytoja, anglų kalbos dėstytoja.
Gyveno ir mokėsi Šiauliuose, vėliau Vilniaus universitete studijavo anglų kalbą ir literatūrą. Nuo 1978 gyvena Alytuje. Čia dėstė anglų kalbą mokyklose, dirbo Alytaus rajono centrinėje bibliotekoje, Alytaus ekskursijų biure. Turėjo savo vertimų ir anglų kalbos kursų įmonę. Verčia grožinę ir pažintinę literatūrą, dėsto Alytaus kolegijoje.
Pirmoji I. Buivydaitės knyga pasirodė 1995 metais, tai buvo romanas „Šimtas baltų mersedesų“. „Rožių dvaras“ – jau tryliktoji autorės knyga. Skaitytojai labiausiai pamėgo rašytoją už jos romanus „Tikros ir netikros seserys“, „Kitapus veidrodžio“ ir „Nebaigta kalnų sakmė“. Autorės knygos yra vienos skaitomiausių šalies bibliotekose. Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rožių dvaras"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rožių dvaras", Irena Buivydaitė-Kupčinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irena Buivydaitė-Kupčinskienė su knyga "Rožių dvaras" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rožių dvaras" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Buivydaitė-Kupčinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rožių dvaras" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rožių dvaras" perkama kartu