0

Rožių sodas

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rožių sodas

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786090305461

2020-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rožių sodas" aprašymas

Kanados rašytojos Susannos Kearsley knyga „Rožių sodas“ – tai kelionė laiku ir meilės istorija. Tai pasakojimas apie šiuolaikinę moterį, kurią gyvenimas nukelia keliais šimtmečiais atgal tam, kad ji suprastų, jog galbūt būtent tai yra jos vieta ir laikas.

Po sesers Katrinos mirties Eva palieka Holivudą ir grįžta į vienintelę vietą pasaulyje, kur jaučiasi sava – į seną namą Kornvalio pakrantėje, Anglijoje. Prisiminimuose apie čia praleistas vaikystės vasaras Eva ieško paguodos ir nusiraminimo, tačiau aptinka paslaptingus balsus ir slapčiausius takus, kurie veda ją į praeitį. Pamažu Eva suvokia, kad šis namas dabar priklauso ne tik jos geriems seniems draugams, bet ir žmonėms, kurie čia gyveno dar aštuonioliktame amžiuje.

Kai Eva supranta, kad gali keliauti per ištisus amžius, matyti ir kalbėtis su tuomet gyvenusiais žmonėmis, ji ima jausti, kaip smarkiai ją traukia praeitis. Negana to, toje praeityje jos laukia vyras – Danielius Batleris – charizmatiškas, patrauklus ir, rodos, toks lauktas. Eva atsiduria pasaulyje, kupiname intrigų, išdavysčių ir meilės.

Sename vaikystės name Eva susiduria su vaiduokliais, kurie rodėsi seniai dingę. Ji pati ima abejoti savo vieta dabartyje ir supranta, kad teks apsispręsti, kuriam pasauliui ji iš tiesų priklauso – tam, kurį taip gerai pažįsta, ar tam, kuris taip nenumaldomai traukia.

Susanna Kearsley – kanadiečių rašytoja, kurianti romantines istorijas, jos knygos verčiamos į keletą užsienio kalbų ir sulaukia šio žanro skaitytojų bei kritikų įvertinimų. Knygoje „Rožių sodas“ autorė atskleidžia savo gebėjimą kurti nerealią istoriją, kuri tampa visiškai įtikima ir gyvenimiška vien dėl personažų ir jų santykių tikrumo.

„S. Kearsley meistriškai kalba Evos ir Danieliaus balsais, kai jie grumiasi dėl savo neįtikėtinai stipraus ryšio ir jo padarinių“.
Publishers Weekly

„S. Kearsley neįmanomus dalykus aprašo taip, jog jie atrodo tikri, ji audžia pasakojimą, kupiną autentiškų personažų ir vietų, ir istorija atgyja.“
Booklist

„Šioje romantiškoje istorijoje maloni moteris tampa savo pačios likimo heroje – tiek praeityje, tiek dabartyje.“
Kirkus

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

Parašykite atsiliepimą apie "Rožių sodas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rožių sodas, kurią skaitytojams dovanoja Susanna Kearsley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susanna Kearsley su knyga Rožių sodas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rožių sodas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susanna Kearsley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rožių sodas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rožių sodas" perkama kartu