AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rudnosiuko klišės

Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rudnosiuko klišės" aprašymas

Nuo 14 metų.

Šioje Vytauto V. Landsbergio knygelėje "Rudnosiuko klišės" rasite be galo daug rudnosiukiškų klišių. Iš kur jos čia atklydo, kam ir kodėl?

Ogi tam ir todėl, kad Rudnosiukui visąlaik rodėsi, jog gimtųjų Rudnosiukiškių gyvenime per mažai gerų klišių. Dažnai nebežinoma, kokiomis klišėmis vadovautis sudėtingoje nūdienoje. Užtat Rudnosius pamėgo traukti iš palovio senas, apdulkėjusias, laiko patikrintas klišes, jas truputį dar paklišinti, kitąsyk net perklišinti ir paleisti klipatuoti atgal į pakankamai jaukų, bet nepakankamai klišą Rudnosiukiškių gyvenimą.


  • Autorius: Vytautas V. Landsbergis
  • Iliustratorius: Jonas Landsbergis
  • Leidėjas: Dominicus lituanus
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 13x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098227314

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rudnosiuko klišės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rudnosiuko klišės", Vytautas V. Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas V. Landsbergis su knyga "Rudnosiuko klišės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rudnosiuko klišės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas V. Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rudnosiuko klišės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rudnosiuko klišės" perkama kartu