0

Rūke įšalusios dulkės

  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,09 €*
Sutaupote: 6.10 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rūke įšalusios dulkės

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955346265

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rūke įšalusios dulkės" aprašymas

Romas Daugirdas – senas lietuvių poezijos kareivis, ištikimai tarnaujantis savajam žanrui, ne pirmą kartą atsiskleidžia ir kaip puikus pasakotojas, išsaugojęs gerą atmintį arba turintis lakią fantaziją, arba ir viena, ir kita.
To įrodymas – R. Daugirdo knyga „Rūke įšalusios dulkės“, suartinanti eseistikos, dienoraščių, atsiminimų, smulkiosios prozos žanrus, dabartį ir praeitį, atvirai emocingą pasaulio matymą ir ironiją kaip galimybę gintis nuo absurdo.
Gyva atmintis, užrašyta gyvu žodžiu.

„Rūke įšalusios dulkės“ - penkioliktoji Romo Daugirdo knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Rūke įšalusios dulkės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rūke įšalusios dulkės, kurią skaitytojams dovanoja Romas Daugirdas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Daugirdas su knyga Rūke įšalusios dulkės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rūke įšalusios dulkės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Daugirdas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rūke įšalusios dulkės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rūke įšalusios dulkės" perkama kartu