Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Rūkymas užknisa! (knyga su defektais)

Kaina: 2,20 €
Kaina su kodu: 1,98 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 2.2 InStock
Į krepšelį 1,98 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Rūkymas užknisa! (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Nerimaujate, kad jūsų vaikas taps rūkaliumi, tačiau nežinote, kaip to išvengti? Šis leidinys „Rūkymas užknisa. Padėkite savo vaikams išvengti rūkymo spąstų“ kaip tik jums!

„Rūkymas užknisa. Padėkite savo vaikams išvengti rūkymo spąstų“ yra puiki priemonė tėvams ir mokytojams, kurioje specialistai pataria, kaip nukreipti jaunimą tinkama linkme, kad jis nepradėtų rūkyti. Knygelėje paaiškinama, kodėl dauguma dažniausiai taikomų bandymų neefektyvūs, ir pateikiamas veiksmingas būdas.

Leidinyje „Rūkymas užknisa. Padėkite savo vaikams išvengti rūkymo spąstų“ įsegtas sumaniai parengtas ir paveikus komiksas vaikams pavadinimu "Žaidimas". Jį parašė Alleno Carro "Lengvo būdo" (Easyway) metodo ekspertai. Komiksas iliustruotas populiariu manga stiliumi. "Žaidimas" apie nerūkymą kalba taip, kad vaikai suprastų ir kad jiems patiktų - todėl ir jų atsakas būtų teigiamas.Parašykite atsiliepimą apie „Rūkymas užknisa! (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie priklausomybes

Robinas Hayley'us, Allenas Carras pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Rūkymas užknisa! (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Rūkymas užknisa! (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Rūkymas užknisa! (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Rūkymas užknisa! (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robinas Hayley'us, Allenas Carras tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Rūkymas užknisa! (knyga su defektais)“ perkama kartu