0

Rūkyta silkė be garstyčių

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2012-04-05 Lėja

Puiki knyga!!!

Informacija

Rūkyta silkė be garstyčių

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9785415022120

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Rūkyta silkė be garstyčių" aprašymas
Alano Bredlio (Alan Bradley) knygose „Saldumas pyrago dugne“ ir „Koriko maišo virvė“ mįsles lyg mylimos chemijos formules gliaudžiusi ir į detektyvų verpetą skaitytojus įsukusi Flavija de Liuka vėl čia!
Trečiojoje trilogijos knygoje „Rūkyta silkė be garstyčių“ smalsioji Flavija susipažįsta su čigone ir paprašo jos išburti ateitį, o netrukus tampa pasikėsinimo nužudyti liudininke ir net įtariamąja. Flavija ir vėl sukasi namuose, kur nuolat kariauja su seserimis, o laboratorijoje vienas po kito vyksta atradimai; ir vėl ilgisi motinos, kurios atvaizdas atgimsta ir čigonės krištoliniame rutulyje, ir dailininkės nutapytame portrete; ir vėl įsivelia į netikėtų įvykių grandinę, bet galiausiai nušluosto nosį detektyvui ir išaiškina nusikaltimą. Tikėkimės, ne paskutinį kartą...
2012-04-05

Puiki knyga!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Rūkyta silkė be garstyčių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rūkyta silkė be garstyčių, kurią skaitytojams dovanoja Alan Bradley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alan Bradley su knyga Rūkyta silkė be garstyčių jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rūkyta silkė be garstyčių patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alan Bradley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rūkyta silkė be garstyčių palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rūkyta silkė be garstyčių" perkama kartu