0

Ruošiuosi istorijos egzaminui. Konspektas abiturientui

Internetu: 11,99 €
Knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Ruošiuosi istorijos egzaminui. Konspektas abiturientui

  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 254
  • ISBN ar kodas: 9786094701122

2020-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Ruošiuosi istorijos egzaminui“ – mokymosi priemonė besirengiantiems valstybiniam istorijos egzaminui.

Istoriko Mindaugo Tamošaičio konspektas „Ruošiuosi istorijos egzaminui“ padės pakartoti svarbiausią istorijos kurso medžiagą ir pasitikrinti savo žinias.

Konspekte apžvelgiami svarbiausi Europos ir Lietuvos istorijos įvykiai bei procesai nuo viduramžių iki šių dienų. Leidinys primins svarbiausias sąvokas, faktus apie į egzamino programą įtrauktas istorines asmenybes, o pateikti testai suteiks galimybę pasitikrinti įgytas žinias.

Mindaugas Tamošaitis, vienas iš valstybinio istorijos egzamino vertintojų, gerai žino, kokios užduotys mokiniams yra sunkiausios ir kur dažniausiai per egzaminą suklumpama. Medžiaga leidinyje dėstoma nuosekliai, susiteminti žinias padeda lentelės, diagramos, iliustracijos ir schemos.

Nemažas dėmesys skiriamas žemėlapiams, paaiškinama kaip atpažinti kontūrinius žemėlapius ir juos pildyti.

Knygos „Ruošiuosi istorijos egzaminui“ autorius – istorijos mokslų daktaras Mindaugas Tamošaitis. Yra parengęs ne vieną kartojimui ir mokymuisi skirtą priemonę. Nuo 1998 m. mokytoju dirbantis mokslininkas tyrinėja Naujausių laikų istoriją – jį domina Lietuva tarpukariu ir sovietmečiu. 2011 m. apgynė disertaciją, kurioje nagrinėjo valstiečių liaudininkų partijos dalyvavimą tarpukario Lietuvos politiniame gyvenime.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu