0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 21.01 SoldOut

Knygos "Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino" aprašymas

Šiuolaikinėje lietuvių istoriografijoje susidarė gana paradoksali padėtis – per pastaruosius du tris dešimtmečius parašyta nemažai Lietuvos praeičiai skirtų apibendrinamųjų darbų, tačiau lietuviai – visuotinės istorijos specialistai – neįstengė parengti kitų pasaulio valstybių, pirmiausia Lietuvos kaimyninių šalių istorijų.

Rusija – viena svarbiausių Lietuvos istorinių kaimynių, su kuria ją siejo ir tebesieja sudėtingi, tačiau visuomet istorijos įvykių turtingi santykiai. Šios šalies praeičiai skirtų lietuvių kalba publikuotų monografijų beveik nėra. Į lietuvių kalbą išverstas Jevgenijaus Anisimovo veikalas "Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino" užpildo šią spragą.
Monografija apima visą Rusijos istoriją – nuo seniausių laikų iki šių dienų. Autorius pasirinko gana originalų medžiagos pateikimo būdą: skyriais „datos“, „žmonės“, „įvykiai“. Skyriuje „datos“ pagrindinis dėmesys teikiamas įvykių chronologijai, skyriuje „žmonės“ vaizdžiai aprašomi istorinių asmenybių charakterio bruožai ir pristatomi jų nuopelnai, o skyriuje „įvykiai“ apmąstoma Rusijai ar net visam pasauliui svarbių istorijos lūžių reikšmė. Objektyviai nušviečiama naujoji Rusijos istorija, ypač sovietinis laikotarpis.

Savo istorijos pasakojimą autorius baigia tokiais žodžiais: „...nuo tada, kaip būdavo ir anksčiau, Rusijos ateitis tapo nenuspėjama. Pesimistai (2011 m. pradžioje jau 1,5 milijono jų buvo persikėlę į kitas šalis) mano, kad šį dešimtmetį tęsis didžios šalies byrėjimas ir nepraeis nė pusšimtis metų, kai jos teritorijoje (po konfliktų ir karų) iškils naujos valstybės. Tačiau optimistai (jiems save priskiria ir autorius) tikisi, kad viskas susitvarkys, ne veltui feldmaršalas Minichas dar XVIII amžiuje sakė: „Neabejoju, kad Rusiją globoja Dievas, kitaip nesuprantama, kaip ji iki šiol gyvuoja.“

Iš rusų kalbos vertė Aldona Bendorienė


Parašykite atsiliepimą apie "Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino", kurią skaitytojams dovanoja Jevgenij Anisimov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jevgenij Anisimov su knyga "Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jevgenij Anisimov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rusijos istorija nuo Riuriko iki Putino" perkama kartu