⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rusinimas: Lietuva ir Baltarusija po 1863 metų

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rusinimas: Lietuva ir Baltarusija po 1863 metų" aprašymas

Ši mokslinė monografija skirta Rusijos tautinei politikai Lietuvoje ir Baltarusijoje po 1863 m. Knygoje parodoma, jog imperijos valdžia vykdė skirtingą politiką įvairių nedominuojančių tautinių grupių (lenkų, žydų, lietuvių, baltarusių) atžvilgiu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rusinimas: Lietuva ir Baltarusija po 1863 metų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Darius Staliūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rusinimas: Lietuva ir Baltarusija po 1863 metų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rusinimas: Lietuva ir Baltarusija po 1863 metų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rusinimas: Lietuva ir Baltarusija po 1863 metų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rusinimas: Lietuva ir Baltarusija po 1863 metų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Darius Staliūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rusinimas: Lietuva ir Baltarusija po 1863 metų" perkama kartu