-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rūšių atsiradimas

Kaina: 18,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rūšių atsiradimas" aprašymas

„Rūšių atsiradimas“ – mokslininko Charles Darwin knyga, kuri vos pasirodžiusi sukėlė revoliuciją. Autoriaus tekstą ir jo evoliucinę natūralios atrankos teoriją jau pusantro šimto metų aptarinėja visas pasaulis. Siūlome kolekcinį riboto tiražo leidimą įsigyti internetu ir papildyti savo lentynas iš tiesų vertingu leidiniu.

Charles Darwin „Rūšių atsiradimas“ pirmą kartą pasirodė 1859-tų metų lapkričio 24 dieną. Evoliucijos teoriją įvairūs mokslininkai kėlė jau ir seniau, tačiau autorius sugebėjo ją pagrįsti neginčijamais faktais. O juos ginčyti bandė daugelis. Leidinys keitė požiūrį, skatino mokslines, filosofines ir teologines diskusijas, vertė abejoti religijos tiesomis.

Natūralios atrankos teorija vėliau imta vadinti darvinimzu, o „Rūšių atsiradimas“ padėjo pamatus naujai mokslo krypčiai. Per paties autoriaus Charles Darwin gyvenimą leidinys sulaukė bent šešių tiražų kartojimo ir buvo išverstas į vienuolika kalbų. Šiandien jis laikomas vienu svarbiausių veikalų per pusantro šimto metų ir populiarumu nusileidžia nebent tik Šventajam Raštui.

Pirmasis lietuviškas knygos vertimas pasirodė 1959-tais metais. Knyga buvo išleista šimtosioms pirmojo leidimo metinėms paminėti. Po ilgos pertraukos skaitytojams siūlomas įspūdinga kolekcinė knyga. „Rūšių atsiradimas“ apima trumpą autobiografiją ir kur kas platesnę mokslinę dalį. Autobiografijoje pasakojama apie svarbiausius autoriaus gyvenimo pokyčius ir pamažu pereinama prie knygos atsiradimo istorijos. Mokslinė dalis suteiks neįkainuojamų žinių apie gyvybės atsiradimą, dauginimąsi ir plitimą.

„Rūšių atsiradimas“ – mokslinė klasika. Tekstas parašytas ne specialistams, todėl tai pati tikriausia mokslo populiarinimo knyga, kurią supras daugelis.

Charles Darwin (1809-1882) – britų mokslininkas, gamtininkas, darvinizmo teorijos pradininkas. Autorius porą metų studijavo mediciną, tačiau šias studijas iškeitė į teologiją Kembridžo universitete. Baigęs mokslus jis išplaukė į ekspediciją aplink pasaulį. Po kelionės parašė bent keletą knygų, dar po kelių metų gyvybės tyrinėjimų jam kilo idėjos apie evoliucijos aiškinimą natūralia atranka ir nuo tada mokslininkas dirbo ties šią teorija.

Iš anglų kalbos K. Bėčius, J. Dagys, M. Natkevičaitė-Ivanauskienė, J. Maniukas, Pr. Mantvydas, V. Povilaitis

Trumpas aprašymas nenusako veikalo svarbos, tad kviečiame mokslo populiarinimo knygą pirkti online. Domina kiti žanrai? Plačiame asortimente rasite įvairių knygų. Vienos dovanoja smagius siužetus bei veikėjus, kitos siūlo asmeninį tobulėjimą. Aprašymai, santraukos, ištraukos, puslapių skaičius ir kita informacija padės įvertinti būsimą pirkini. Pasidomėkite knygų atsiliepimais ir apžvalgomis, grįžkite ir pirkite pigiau, juk geras kainas užtikrina karštos akcijos bei viliojantys išpardavimai!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rūšių atsiradimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Charles Darwin pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rūšių atsiradimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rūšių atsiradimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rūšių atsiradimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rūšių atsiradimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Charles Darwin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rūšių atsiradimas" perkama kartu