⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rūstybės kekės

4.7
(11 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,99 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-11 Indrė

Man tai be galo patiko. Noriu daugiau paskaityti Steinbeck.


2023-03-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rūstybės kekės" aprašymas

Nobelio premijos laureato John Steinbeck romanas „Rūstybės kekės“ pelnė prestižines Pulicerio ir Nacionalinės knygų premijas. Knyga įtraukta į daugybę geriausių visų laikų kūrinių sąrašų ir laikoma amerikiečių literatūros perlu. Tačiau lyg šiol Lietuvoje buvo prieinamas vos vienas cenzūruotas leidimas, pasirodęs 1947-tais metais. Pagaliau skaitytojai gauna progą perskaityti naują vertingo klasikos kūrinio vertimą. Kviečiame knygą įsigyti internetu.

Romanas „Rūstybės kekės“ nukelia Jungtines Amerikos Valstijas. Praėjusio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje šalį purtė didžiausia ekonominė krizė. Tie, kurie turėjo darbo – jo neteko. Tie, kurie duona pelnė savo sąžiningu darbu – skursta. Ūkininkus, visą gyvenimą dirbusius žemę, išstumia moderni technika bei pinigais aptekę konkurentai. O ir auginti nėra ko, nes Oklahomoje siaučia sausra. Kur ne kur vis pasirodo reklaminiai lapeliai, kviečiantys atvykti į Kaliforniją. Ten, sakoma, vis dar yra darbo, o darbštūs žmonės priimami išskėstomis rankomis.

Nuskurdę ūkininkai Džodai, netekę vilties išgyventi, pasiryžta palikti viską ir sekti paskui pažadą į Kaliforniją. Visą savo gyvenimą sukrovę į per siūles braškantį automobilį, jie, kartu su minia kitų migrantų, patraukia Kalifornijos ir svajonės link. Deja, įveikę pavojingą kelią ir patyrę skaudžių praradimų žadėto darbo jie čia neranda ir diena iš dienos turi kovoti su alkiu, skurdu, diskriminacija ir milžiniška socialine neteisybe.

Rašytojas John Steinbeck romane „Rūstybės kekės“ talentingai piešia žmogui tekusius sudėtingus išbandymus, kurių akivaizdoje jis nepraranda nei garbės ir žmogiškumo, nei vilties. Skurdo ir kovos aprašymai itin įtaigūs bei paliečiantys kiekvieną.

Romanas pralenkė laiką, o išryškintos bendražmogiškos vertybės net ir po aštuoniasdešimties metų nepraranda aktualumo. 1939-tais metais pasirodžiusi knyga tapo bestseleriu ir du metus laikėsi populiarumo viršūnėje, nepaisant to, kad apžvalgose kūrinys vertintas prieštaringai. Šiandien romanas po pasaulį pasklidęs daugiau nei 15 milijonų kopijų tiražu. 1940-tais metais knyga buvo ekranizuota.

John Steinbeck (1902-1968) – amerikiečių autorius, 1962-ų metų Nobelio literatūros premijos laureatas. Per savo karjerą jis parašė 33 įvairaus žanro knygas. Žymiausi romanai yra „Rūstybės kekės“, „Apie peles ir žmones“, „Mūsų nerimo žiema“ bei „Tortilijų kvartalas“.

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė

Trumpas aprašymas geros klasikos knygos neatstos, tad rekomenduojame vertingą kūrinį įsigyti internetu ir papildyti nesenstančios klasikos kolekciją. Jei norite online apsipirkti pigiau ir ieškote gerų kainų pasiūlymų, visada patikrinkite akcijų bei išpardavimų skiltį. Taip pat įvertinkite skaitytojų atsiliepimus, informacijos santrauką su aprašymu, puslapių skaičiumi ir ištraukomis bei išsirinkite patinkančias knygas. Mes pažadame jas operatyviai pristatyti.


 • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

 • Pavadinimas originalo kalba: The Grapes of Wrath
 • Autorius: John Steinbeck
 • Serija: Munken Premium
 • Leidėjas: Jotema
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 576
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955139690
 • Vertėjas: Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-01-11

Man tai be galo patiko. Noriu daugiau paskaityti Steinbeck.

2023-01-10

Maniau, kad ši knyga buvo neįtikėtinai jaudinanti, ir man labai patiko jos pranešimai apie religiją ir bendrą žmogaus dvasios gėrį.

2023-01-04

Širdį veriantis šedevras

2023-01-03

komunistų manifestas

2023-01-02


Puikus romanas, labai tikras apie skirtingas socialines klases, išnaudojimą ir nežmonišką elgesį su didelėmis prodiuserinėmis įmonėmis.

2022-12-22

Perskaičiau ją maždaug 15 kartų nuo pirmo karto ir vis dar yra geriausia mano skaityta knyga vaikams, man ji tiesiog patinka!

2022-12-22

Čia yra nusikaltimas, kuris peržengia denonsavimo ribas. Čia yra liūdesys, kurio negali simbolizuoti verksmas

2022-12-21

Geriausia šiais metais perskaityta knyga. Manau, kad kiekvienas turėtų perskaityti šiąknygą ir tada išspręsti daugybę problemų su tikra asmenybe. Nuostabus mokslo tyrimų ir psichologijos derinys. Mano šių metų top 1.

2022-12-08

Man patiko, bet tam tikru momentu tai per daug slegia. Steinbeckas ir Uptonas Sinclairas turėjo buti draugai

2022-12-05

Dylano Bakerio pasakojimas yra nuostabus. Pasakojamos versijos patirtis tikrai papildo žodžiais nupieštus vaizdus. Armonika, vaizduojanti skyriaus pabaigą? Vyšna ant torto.

2021-03-07

Viena geriausių šiais metais išleistų knygų. Fantastiškai pagaulus pasakojimas, vertimas puikus - tokiu įtaigiu, autentišku ir sodriu perteikimu nedažnai tenka mėgautis. Vis dėlto „Rūstybės kekių“ pabaiga ištaškanti absoliučiai. Jau vien dėl jos šitas romanas man yra šedevras, be visų kitų nuostabių dalykų, plotmių ir prasmių. Imkit ir skaitykit. Abejingi neliksite

Parašykite atsiliepimą apie "Rūstybės kekės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rūstybės kekės", Džonas Steinbekas (John Steinbeck). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Džonas Steinbekas (John Steinbeck) su knyga "Rūstybės kekės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rūstybės kekės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džonas Steinbekas (John Steinbeck). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rūstybės kekės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rūstybės kekės" perkama kartu