0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.68 SoldOut
Knygos "Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2" aprašymas
Naujas leidinys "Rusų kalbos gramatika su pratimais" skiriamas vidurinės mokyklos mokiniams, besimokantiems rusų kalbos, ir visiems, kurie domisi rusų kalba.

Rusų kalbos vadovėliuose gramatika pateikiama funkciniu pagrindu, jos pateikimo eiliškumą ir apimtį sąlygoja sociokultūrinių temų komunikaciniai tikslai. Naujame leidinyje "Rusų kalbos gramatika su pratimais" mokyklinio kurso gramatika susisteminama ir šiek tiek detalizuojama. Mokomoji medžiaga atrinkta atsižvelgiant į lietuvių ir rusų kalbų gramatinių sistemų skirtumus, pabrėžiami gramatinių reiškinių nesutapimo atvejai.

Leidinio tikslas – glaustai ir suprantamai paaiškinti svarbiausius praktinės gramatikos reiškinius.

Leidinį "Rusų kalbos gramatika su pratimais" sudaro teorija ir pratimai. Kad teorija būtų suprantama pradedantiesiems ar primiršusiems lingvistikos sąvokas, ji dėstoma lietuvių kalba; svarbiausi terminai pateikiami lietuvių ir rusų kalbomis. Teorija duodama lentelėse su paaiškinimais ir gausiais pavyzdžiais; aptariami specifiniai gramatinių formų vartosenos atvejai; pateikiama rašybos taisyklių. Pratimais mokoma atpažinti, suprasti ir savarankiškai taikyti gramatinius reiškinius kalboje.

  • Autorius: Ana Jankelevič
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785430057640

Parašykite atsiliepimą apie "Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2, kurią skaitytojams dovanoja Ana Jankelevič. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ana Jankelevič su knyga Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ana Jankelevič. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2 palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rusų kalbos gramatika su pratimais A1-A2" perkama kartu